Amnesia: Bunker یک هفته دیگر تاخیر دارد


طرفداران بازی های ترسناک بقا این کار را خواهند کردفضای مردهوبازی Resident Evil 4و یک فرنچایز محبوب دیگر در این ژانر، نسخه اصلی بعدی خود را به زودی منتشر خواهد کرد.فراموشی: پناهگاهاز زمان معرفی، این بازی با نمایش های جدید و جزئیات جدید توجهات را به خود جلب کرده است، اما توسعه دهنده بازی Frictional اعلام کرده است که انتظار تا آن زمان کمی بیشتر از آنچه قبلاً انتظار می رفت خواهد بود.

در توییتر، این استودیو اعلام کرد که عنوان بقا-ترسناک یک هفته دیگر به تعویق خواهد افتاد و در 23 می منتشر خواهد شد.فراموشی: پناهگاهبازی Frictional نوشت: در عوض در 23 می منتشر خواهد شد. این به ما زمان بیشتری می‌دهد تا بازی را کامل کنیم و مطمئن شویم که همه چیز قبل از عرضه کامل است.»

این اولین بار نیست که یک بازی ترسناک بقا به تعویق می افتد. در ابتدا قرار بود در ماه مارس عرضه شود، اما به 16 می به تعویق افتاد.

وقتی شروع کردیفراموشی: پناهگاهبرای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4 و PC موجود است. نور و تاریکی کلاسیک را با ساختار نیمه باز جهان، تاکید بر قابلیت پخش مجدد و گیم پلی باز ارائه می دهد.فراموشیمکانیک، کمپینی که 4-6 ساعت طول می کشد تا همه چیز تکمیل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی، مصاحبه ما با Creative Lead Fredrik Olsson را بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید