Amnesia: The Bunker اعلام شد.دنیای نیمه باز، نوید گیم پلی ترسناک اضطراری را می دهد

فراموشی: پناهگاه به 16 می به تعویق افتاد


عنوانی روانی ترسناک از بازی Frictional Games فراموشی: پناهگاه من دیر کردم. این بازی در تاریخ 16 می بر روی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی (از طریق GOG، Steam و فروشگاه Epic Games) به جای پنجره قبلی مارس عرضه می‌شود. توسعه‌دهنده در توییتر فاش کرد که “زمستان سختی با بیماری‌های فراوان” داشتند که بر رشد تاثیر گذاشت.

“اجرای عدالت بازی برای ما مهم است و با توجه به این توقف های تولید، نمی خواهیم عجله ای در تولید محصول نهایی داشته باشیم. تیم سخت تلاش می کند تا تولید کند. پناهگاه بهترین کاری را که می توانید انجام دهید و در چند هفته آینده تفاوت مورد نیاز خود را ایجاد خواهید کرد. ”

فراموشی: پناهگاه داستان از دیدگاه سرباز فرانسوی هانری کلمنت (که به طور طبیعی از فراموشی رنج می برد) در طول جنگ جهانی اول می گذرد. ​​موجودی گرسنه که در یک پناهگاه نظامی متروکه به دام افتاده است وحشی می شود. کلمنت باید از عقل خود برای زنده ماندن استفاده کند. این به معنای پیمایش در راهروهای پیچ در پیچ و جابجایی منابع بدون مرگ است.

علاوه بر موجودات، خطرات و تله هایی برای مقابله با آنها وجود دارد. برخلاف بازی های قبلی این سری، فراموشی: پناهگاه با گیم پلی اضطراری، رویکرد sandbox بیشتری را می طلبد. نه تنها موجودات با اقدامات بازیکن تطبیق می‌دهند، اشیا و منابع با هر بازی متفاوت است. جزئیات بیشتر در هفته های آینده اعلام خواهد شد.

نویسنده: Ravi Sinha