Amnesia: The Bunker تا 6 ژوئن به تعویق افتاد، نسخه ی نمایشی PC به زودی ارائه می شود


آخرین باری که Frictional یک بازی ترسناک وحشتناک ساخت کی بود؟ بنابراین جای تعجب نیست که هیجان زیادی در مورد رویدادهای آینده وجود دارد. فراموشی: پناهگاه، که وعده بهبود و بهبود فرمول سریال بقا-ترسناک را به روش های جالب زیادی می دهد. اما همانطور که مشخص است، انتظار کمی بیشتر خواهد بود.

در یک پیام ویدئویی که توسط این استودیو در توییتر منتشر شد، فراموشی: پناهگاه رهبر خلاق فردریک اولسون اعلام کرد که عنوان ترسناک بقا دوباره به تعویق افتاده است، این بار به 6 ژوئن، و اظهار داشت که تیم توسعه “مشکلات متعددی داشت که شناسایی، بازتولید و در نتیجه رفع آنها بسیار دشوار است. ما با یک تصادف نادر مواجه شدیم.” او گفت. او اضافه کرد که به جای تأخیر در مسابقه، اساساً در حال کرخت کردن است. به قول او، “این کاری نیست که ما اینجا در فرکشنال انجام می دهیم.”

«اینجا در فرکشنال، ما پناهگاه این احتمالا بهترین بازی است.» “فکر می‌کنم وقتی می‌گویم که درباره دستاوردهایمان در این مسابقه بسیار هیجان‌زده هستیم، برای کل تیم صحبت می‌کند. همه چیز در حال جمع‌آوری است، آماده است تا این موضوع را به دنیا معرفی کنیم و نظر مردم را بشنویم.

“اما من اینجا هستم تا همه اخبار بد را به شما بگویم زیرا اخیراً مجبور شدیم بازی را دوباره به تعویق بیندازیم، این بار برای دو هفته. 23 می. تاریخ عرضه جدید 6 ژوئن است. ما در حال حاضر در حال گذراندن بازی هستیم. فرآیند صدور گواهینامه و با چندین تصادف نادر مواجه شده‌ایم که شناسایی، بازتولید و رفع آن‌ها بسیار دشوار است. البته، گزینه جایگزین این بود که از تیم بخواهیم آخر هفته‌ها یا شب‌ها کار کنند، اما این کاری نیست که ما اینجا در Frictional انجام می‌دهیم.”

این اولین بار نیست فراموشی: پناهگاه من دیر کردم. در ابتدا قرار بود این بازی در ماه مارس منتشر شود، اما درست قبل از آن به 16 می، مدت کوتاهی پس از اینکه Frictional بازی را یک هفته دیگر عقب انداخت، به عقب انداخته شد.

با این حال، من هنوز منتظر هستم فراموشی: پناهگاه کمی بیشتر دوام می آورد، اما به بازیکنان این فرصت را می دهد که فوراً محصول را بچشند. اولسون همچنین در پیام خود تأیید کرد که نسخه آزمایشی آن به زودی برای Steam منتشر خواهد شد. جزئیات بیشتر در مورد تاریخ عرضه در چند روز آینده اعلام خواهد شد.

Frictional اخیرا یک نسخه دموی 10 دقیقه ای از گیم پلی بازی منتشر کرده است. بانکداران تنظیمات عنوان، دشمنان ترسناک استالکر همیشه حاضر، مکانیک گیم پلی ترسناک بقا و موارد دیگر. اینجا را بررسی کن.

فراموشی: پناهگاه در حال توسعه برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4 و PC. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، مصاحبه ما با اولسون را اینجا ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید