Amnesia: The Bunker اعلام شد.دنیای نیمه باز، نوید گیم پلی ترسناک اضطراری را می دهد


چندین سال از انتشار آن می گذرد فراموشی: بازسازی، اما انتظار برای بازی اصلی بعدی این سری زیاد نیست.بازی های اصطکاکی اعلام شد فراموشی: پناهگاه، این قسمت بعدی از فرنچایز ترسناک است و به نظر می رسد که تغییری اساسی در دنیای سینما ایجاد خواهد کرد. فراموشی روش.

بازی اصطکاک توضیح داده شد فراموشی: پناهگاه به عنوان یک بازی نیمه باز جهان، بازیکنان به عنوان یک سرباز فرانسوی فراموش شده در یک پناهگاه متروکه فرانسوی در طول جنگ جهانی اول بازی می کنند. راهروهای تاریک، وهم آلود و بدون نور پناهگاه به راحتی قابل کاوش هستند، و “رویدادهای کمی” در بازی وجود دارد. اما مراقب باشید، زیرا با “تنش مداوم” ناشی از “تهدیدهای مداوم” روبرو خواهید شد. این یک دشمن تعقیب کننده است که به آن “موجودات ماورایی” می گویند.

فراموشی: پناهگاه همچنین تاکید بیشتری بر گیم‌پلی فوری دارد، اولویت انتخاب بازیکن را بیش از هر چیز دیگری قرار می‌دهد، اجازه می‌دهد بر تهدیدها و چالش‌ها به روش‌های مختلف، از جمله پازل‌ها و دیگر موانعی که می‌توانند روی مسیر بیفتند، غلبه کنند. مجهز به هفت تیر و یک “نویز” چراغ قوه دینام، بازیکنان باید “بر تصمیمات لحظه به لحظه کنترل کامل داشته باشند” و منابع بسیار محدود موجود در بازی را با دقت مدیریت و استفاده کنند.

تریلر اعلامی بازی و مجموعه ای از اسکرین شات های گیم پلی را در زیر مشاهده کنید.

فراموشی: پناهگاه در سال 2023 برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی عرضه می شود.

آمنزیا پناهگاه

آمنزیا پناهگاه
آمنزیا پناهگاه
آمنزیا پناهگاهنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید