در میان شایعات در مورد Death Stranding 2، هیدئو کوجیما می گوید که دوست دارد ببیند بازی در آینده چگونه خواهد بود.


سونی رسما اعلام کرده است که در تاریخ 31 ژانویه یک نمایش State of Play برگزار خواهد کرد. این ویترین بیش از 15 بازی را در مدت 40 دقیقه پوشش می دهد و به وضوح انتظار می رود که نمایشی مملو از محتوا باشد. تا حالا، ظهور رونین و تیغه استلا تا کنون، این دو بازی تنها دو بازی هستند که رسما تایید شده اند که به State of Play ملحق می شوند، اما فاش شده حاکی از آن است که تعدادی دیگر از عناوین مهم نیز عرضه خواهند شد.

یکی از آنها شایعه شده است سرگردانی مرگ 2و به نظر می‌رسد کارگردان هیدئو کوجیما شایعات پیش از این رویداد را تائید کرده است.کوجیما اخیراً پستی در مورد وضعیت بازی در اینستاگرام منتشر کرده و در عین حال اعلامیه رسمی سونی را نیز بازنشر کرده است. توییت در توییتر. واضح است که مرد از شما می خواهد که ارائه او را تماشا کنید.

نشت ادعا می کند: سرگردانی مرگ 2 عنوان رسمی کامل بازی که قرار است بخشی از ویترین State of Play باشد به شرح زیر فاش خواهد شد: Death Stranding 2: On the Beach.

دیگر عناوین اصلی شایعه شده برای این برنامه عبارتند از: تا سحر و نسل های صوتی، فقط VR مترو بازی، و Silent Hill 2, Final Fantasy 7 Reverse، و یهودا.

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید

پست به اشتراک گذاشته شده توسط Hideo Kojima (@hideo_kojima)

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید