آمازون گیمز Tomb Raider بعدی را منتشر کرد


کریستال داینامیکس و آمازون گیمز اعلام کردند که این دومی بازی بعدی خود را منتشر خواهد کرد. مهاجم مقبره عنوان. عناوین چند پلتفرمی نیز “پشتیبانی کامل” از دومی دریافت می کنند.

اوایل امسال اعلام شد و در حال توسعه برای Unreal Engine 5 آینده است. مهاجم مقبره داستان لارا را در یک ماجراجویی داستان محور تک نفره ادامه دهید. “در حالی که شامل تمام عناصر تا کنون، مهاجم مقبره یکی از مورد احترام ترین فرنچایزهای بازی، می بیند که بازیکنان کنترل لارا کرافت “چند بعدی مطمئن” را در دست می گیرند. این تنظیمات به کاوش و «مسیر یاب خلاقانه» پاداش می‌دهد، در حالی که «پازل‌های خم‌کننده ذهن» و طیف گسترده‌ای از دشمنان دارد.

این در مراحل اولیه توسعه است، اما Crystal Dynamics در حال حاضر قصد دارد آن را به بزرگترین و مقیاس پذیرترین تبدیل کند. مهاجم مقبره هنوز. جزئیات متعاقبا اعلام خواهد شد.

کریستوف هارتمن، معاون آمازون گیمز گفت:مهاجم مقبره یکی از محبوب ترین IP های تاریخ سرگرمی است. آمازون گیمز متعهد به ارائه بازی‌های با بالاترین کیفیت از بهترین توسعه‌دهندگان در سراسر پلتفرم‌ها و سبک‌ها است و ما مفتخریم که فرصت همکاری با این توسعه‌دهنده و فرنچایز مشهور را داشته باشیم. تیم ما بسیار هیجان زده است که با تیم با استعداد و رویایی Crystal Dynamics همکاری کند تا فصل بعدی داستان لارا کرافت را برای بازیکنان در سراسر جهان بیاورد. ”

رئیس استودیو کریستال داینامیکس اسکات آموس اضافه کرد: مهاجم مقبره. آنچه ما می خواهیم تغییر است. همراه با آمازون گیمز، تیمی را پیدا کرده‌ایم که دیدگاه خلاقانه، جاه‌طلبی‌ها و ارزش‌های ما را برای دنیای لارا کرافت در طیف وسیعی از امکانات به اشتراک می‌گذارد.

“آنها به طور منحصر به فردی برای بازنویسی آنچه که همکاری انتشار و توسعه می تواند باشد، موقعیت دارند، و می خواهند این مسیر جدید را با هم ایجاد کنند و با ساختن بزرگترین و بهترین ها شروع کنند. مهاجم مقبره بازی هنوز!

این اعلامیه همچنین ارقام فروش به‌روزرسانی‌شده‌ای را برای این فرنچایز ارائه می‌کرد (آخرین گزارش شده بود که تا می 2022 بیش از 88 میلیون دستگاه فروخته است). از زمان اولین ورود آن در سال 1996، اکنون بیش از 95 میلیون نسخه فروخته شده است. در ماه های آینده جزئیات بیشتری در مورد ورودی بعدی به اشتراک خواهیم گذاشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید