آمازون گیمز عنوان رانندگی جهان باز مبتنی بر داستان AAA Maverick Games را عرضه کرد


Maverick Games ژانویه گذشته به عنوان یک عنوان مستقل جدید AAA از یک کهنه‌کار سابق بازی‌های Playground به جهان معرفی شد. Forza Horizon حق امتیاز. در آن زمان، تایید شد که استودیو در حال کار بر روی مسابقه‌ای جهان باز است و سازنده گام بزرگ دیگری در این پروژه برداشت.

آمازون گیمز اعلام کرده است که به عنوان ناشر اولین عنوان Maverick Games قرارداد امضا کرده است. آمازون این بازی را یک «بازی رانندگی جهان باز داستان محور» توصیف می کند. این بازی در حال حاضر معرفی نشده است، اما تایید شده است که برای PS5، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است.

مایک براون، رئیس استودیو و مدیر خلاق Maverick Games می‌گوید: «ما Maverick Games را با چشم‌اندازی روشن برای ایجاد یک استودیوی توسعه‌دهنده که خلاقیت و محیطی ریسک‌پذیر را تقویت می‌کند، تأسیس کردیم. «این رویکرد به تیم ما اجازه می‌دهد تا بهترین کارهای حرفه‌ای ما را بسازد و در نهایت بازی‌هایی را ایجاد می‌کند که بازیکنان بازی‌های آمازون را دوست دارند، همانطور که با تیم آشنا شدم، به سرعت مشخص شد که ما یک فلسفه مشترک داریم: به توسعه‌دهندگان فضای واقعی بدهیم. برای ایجاد تجربیاتی که بازیکنان واقعاً احساس می کنند، نوآوری کنید. “

کریستوف هارتمن می گوید: “در جستجوی مداوم ما برای تیم های توسعه دهنده با استعداد در سراسر جهان که در حال ایجاد عناوین قانع کننده ای هستند که بازیکنان دوست خواهند داشت، Maverick Games به عنوان استودیویی که در همه زمینه ها ارائه می شود برجسته شد.” مایک و تیمش ترکیب کاملی هستند: توسعه دهندگان بازی، استادان حرفه خود و ناراضی از وضعیت موجود، چشم انداز آنها برای این بازی جدید و نوآورانه است سراسر دنیا.”

باید دید چقدر طول می کشد تا درباره عنوان Maverick اطلاعات بیشتری کسب کنیم و استودیو و آمازون در حال برنامه ریزی برای انتشار بازی هستند.

این مسابقه‌دهنده جهان باز، علاوه بر عناوین موجود و در حال انجام، به مجموعه بازی‌های آمازون می‌پیوندد. دنیای جدید و کشتی گم شدههمچنین شامل بازی اصلی بعدی از Crystal Dynamics است مهاجم مقبره عنوان.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید