Amazon Games Bucharest جدیدترین استودیوی بازی سازی این غول فناوری است


به نظر می رسد آمازون در حال گسترش بخش بازی های تجاری خود است. این شرکت یک استودیوی توسعه جدید مستقر در رومانی را معرفی کرد. این استودیو که Amazon Games Bucharest نام دارد، اولین استودیو آمازون در اروپا است و توسط مدیر عامل سابق Ubisoft Bucharest، کریستین پانا رهبری خواهد شد.

پانا در اعلامیه استودیو گفت: “من برای پیوستن به آمازون گیمز در زمانی که تیم به طور فعال در حال ساختن یک نقشه راه هیجان انگیز است، هیجان زده هستم.” من در گذشته تیم های بزرگی ساخته و رهبری کرده ام و می دانم که این منطقه از اروپا نقطه داغی برای بهترین استعدادها در بازی است.

این استودیو هنوز هیچ عناوین مهمی را معرفی نکرده است و در حال حاضر در حال گسترش تیم توسعه خود است. در همین حال، کریستوف هارتمن، معاون آمازون گیمز، منطقه و استخر استعدادهای بخارست را برای توسعه بازی ستایش کرد.

هارتمن گفت: «Amazon Games متعهد به توسعه و انتشار بازی‌های عالی است و ما یک نقشه راه بلندمدت بلندپروازانه در پیش داریم. با توجه به مجموعه گسترده ما، گسترش تیم توسعه داخلی خود به اروپا که بخارست به عنوان یکی از شهرهای نوظهور اروپا در زمینه توسعه بازی شناخته می شود، یک پیشرفت طبیعی بود و ما مشتاقانه منتظریم تا از عمق خود بهره ببریم. استخر استعداد.”

آمازون گیمز همچنان در حال توسعه عنوان خود یعنی MMORPG است دنیای جدیدحجم قابل توجهی از محتوای جدید در قالب بسط اضافه شده است. ظهور زمین خشمگین، در ماه اکتبر منتشر شد.

این شرکت همچنین در حال کار بر روی پروژه های دیگری است و اعلام کرده است که پروژه بعدی خود را در سال 2022 منتشر خواهد کرد. مهاجم مقبره بازی در حال توسعه توسط کریستال داینامیکس. هنوز جزئیات جدیدی از این بازی اعلام نشده است.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید