تنها در تاریکی حالت عملکرد 60 فریم بر ثانیه خواهد داشت


تنها در تاریکیوقتی اواخر امسال عرضه می‌شود، امیدواریم آن را به فهرست رو به رشد داستان‌های موفقیت آمیز بقا-ترسناک اخیر اضافه کنیم، اما تنها چند ماه مانده به پایان، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که نمی‌دانیم. برای مثال، اهداف عملکرد و رزولوشن ممکن است در برخی از نسخه‌ها یک مانع باشد. بنابراین، دقیقاً کجای بازی دوباره ترسناک Pieces Interactive و THQ Nordic قرار دارد؟

در مصاحبه اخیر با Andreas Schmiedecker، سازنده Associate THQ Nordic، هنگامی که از آنها در مورد اهداف FPS و وضوح بازی پرسیده شد، بازی در واقع دارای حالت 60 FPS علاوه بر گزینه 4K/30 FPS خواهد بود.

Schmeidecker به GamingBolt گفت: ما در حال حاضر یک حالت عملکرد 60 FPS با وضوح متغیر و یک حالت کیفیت 30 FPS با وضوح 4K را هدف قرار داده ایم.

من هنوز نمی دانم رزولوشن بومی حالت عملکرد چقدر خواهد بود. همچنین هنوز اطلاعاتی در مورد انتظارات از نسخه Xbox Series S این بازی وجود ندارد، اما طرفداران قطعا خوشحال خواهند شد که بدانند گزینه های حالت عملکرد را اضافه خواهد کرد. در دسترس.

اشمایدکر نیز در مصاحبه ای هر کدام را توضیح داد.تنها در تاریکیدو شخصیت اصلی یک کمپین 6 تا 10 ساعته را اجرا می‌کنند و THQ Nordic می‌گوید که «در درازمدت کاملاً به سریال متعهد هستند». او گفت که آماده است در صورت استقبال خوب از آثار آینده اش، قسمت های بعدی را نیز بسازد. مصاحبه کامل با آقای اشمایدکر به زودی منتشر خواهد شد، پس لطفا منتظر آن باشید.

تنها در تاریکیدر 25 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *