تنها در Dark Studio's Pieces Interactive Closes


صلح تعاملی است تنها در تاریکی یک راه‌اندازی مجدد که اوایل امسال منتشر شد، بسته شد. این استودیو وب سایت خود را برای اعلام رسمی تعطیلی به روز کرد. این وب سایت شامل بیوگرافی مختصری از توسعه دهنده، لیستی از بازی های گذشته است و در نهایت تایید می کند که بازی پس از انتشار نسخه ریبوت بسته شده است. تنها در تاریکی.

Pieces Interactive از سال 2007 بیش از 10 عنوان را روی رایانه شخصی، کنسول و موبایل منتشر کرده است. پازل گدون، فرت نایس، کشتی جنگی لویاتان، روبو سرف، و بکش و جمع کنو عنوان قرارداد کار مانند: جادویی 2 و مقداری DLC جادوییدر این وب سایت آمده است: «لیست مشتریان ما شامل Paradox Interactive، Koei Tecmo، Arrowhead Game Studios، Koch Media، RaceRoom Entertainment و غیره است.

«در سال 2017، Pieces Interactive Titan Quest, Titan Quest: Ragnarok, و سومین بسط Titan Quest، Titan Quest: Atlantis.

آخرین نسخه منتشر شد تنها در تاریکی. ”

Embracer Group، شرکت مادر تنها در تاریکی ناشر THQ Nordic در ماه می فاش کرد که فروش بازی کمتر از انتظارات مدیریت بوده است. همچنین نقدهای ضعیفی از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد. بررسی را اینجا بخوانید. باید دید آینده این فرنچایز مشکل دار چه خواهد بود، اما حداقل در حال حاضر هیچ نشانه ای از آینده ای سالم وجود ندارد.

Pieces Interactive یکی از چندین استودیو بود که توسط گروه Embracer در سال گذشته بسته شد، از جمله ردیف مقدسین توسعه دهنده Volition و تقسیم کننده زمان طراحی رادیکال آزاد استودیو.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید