بازی Alone In The Dark در 25 اکتبر راه اندازی می شود، گیم پلی جدید گسترده ای فاش شد


THQ Nordic میزبان کانون توجه بود تنها در تاریکی، ریبوت آتی فرنچایز افسانه ای بقا-ترسناک توسط Pieces Interactive است. برخی از گیم‌پلی‌های جدید فاش شده است و تاریخ عرضه تایید شده در 25 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC تعیین شده است. راه اندازی مجدد با قیمت 59.99 دلار / 49.99 پوند / 59.99 یورو به فروش می رسد.

داستان در دهه 1920 اتفاق می‌افتد، و داستان آن را دنبال می‌کند که ادوارد کارنبی با همکاری امیلی هارتوود عموی گمشده‌اش را پیدا می‌کند. آن دو پا به عمارت Derceto گذاشتند، اما اوضاع به سرعت شروع به خراب شدن کرد. هیولاها با اتفاقات عجیب ظاهر می شوند و نیاز به مبارزه دارند. البته از آنجایی که به عنوان یک بازی ترسناک بقا، مهمات محدودی دارید و در مواقع لزوم باید از سلاح های غوغا استفاده کنید.

هر دو امیلی و ادوارد قابل بازی هستند و دیدگاه منحصر به فردی از داستان ارائه می دهند. شخصیت‌ها نیز به هر قهرمان به طور متفاوتی واکنش نشان می‌دهند و ارزش تکرار را فراهم می‌کنند. صداگذاری و اجرای آنها توسط بازیگر جودی کامر (کشتن حوا، مرد آزاد) و دیوید هاربر (چیزهای عجیب، بیوه سیاه). جزییات عنوان به زودی اعلام خواهد شد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید