“Alone in the Dark” اکنون برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است


از تنها در تاریکی این سری با تلاش برای راه اندازی مجدد و احیا غریبه نیست و اکنون یکی دیگر از آنها را دریافت می کنیم. توسعه یافته توسط Pieces Interactive، منتشر شده توسط THQ Nordic تنها در تاریکینسخه توسعه‌یافته و بازسازی‌شده اولین قسمت این سری، اکنون برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دسترس است. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید.

تنها در تاریکی بازیکنان در نقش امیلی هارتوود یا ادوارد کارنبی (به ترتیب با بازی جودی کامر و دیوید هاربر) بازی می کنند که برای جستجوی عموی گمشده خود به پناهگاهی به نام دلچتو مانور می رسند، اما خود را با معمایی وحشتناک و ترسناک می یابند. گرفتار شود ترکیب پازل، اکتشاف و مبارزه، تنها در تاریکی از رویکرد سوم شخص و ساختار گیم پلی مشابهی استفاده می کند. بازی Resident Evil سلسله.

ما در بررسی خود امتیاز 6/10 را به این بازی دادیم و گفتیم: تنها در تاریکی در زمینه‌هایی که برای تجربه بسیار مهم هستند و نمی‌توانند به پتانسیل کامل آن دست یابند، کمی بیش از حد خشن و صیقل‌نشده به نظر می‌رسد. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

تنها در تاریکی برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. الزامات رایانه شخصی را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید