«تنها در تاریکی» بیشتر ترسناک روانی است تا بازی ترسناک بقا مدرن – تهیه کننده


سریال های ترسناک بقا محبوب مانند بازی Resident Evil و فضای مرده در سال‌های اخیر چرخش چشمگیری در ثروت صورت گرفته است و THQ Nordic امیدوار به آن است. تنها در تاریکی – یکی از قدیمی‌ترین سریال‌های بقا-ترسناک – به طور مشابه از یک احیای آینده با یک بازتفکر گسترده آینده از بازی اصلی این سری بهره خواهد برد.

مجهز به دوربین سوم شخص بالای شانه، تنها در تاریکی این فیلم بدیهی است که حداقل شباهت های کمی (اگر سطحی) با فیلم قبلی داشته باشد، اما وقتی صحبت از برند واقعی ترسناک، آندریاس اشمیدکر، تهیه کننده THQ Nordic Associate می شود. راه های زیر: به گفته Schmeidecker، بیشتر بر روی ترس روانی تمرکز دارد تا جنبه “وحشتناک” این ژانر، و از اینکه دیوید هاربر و جودی کامر نقش قهرمانان دوگانه بازی را ایفا کنند، بسیار سود می برد. گفته می شود که وجود دارد.

“همانطور که می دانید، تنها در تاریکی در واقع، این سریال پیش از سایر سریال‌های ترسناک بقای محبوب است و بیشتر قوانین و سنت‌های این ژانر را ایجاد کرده است.» بازی Resident Evil و فضای مرده. “بنابراین ما برای بازگرداندن آن هیجان‌زده هستیم، و اینکه بر اساس بازی اصلی ساخته شده‌ایم چیزی است که تخیل مجدد ما (“نامه عاشقانه به نسخه اصلی”) را بسیار جالب و منحصر به فرد می‌کند.” من معتقدم که

«و در حالی که بسیاری از بازی‌های دیگر بیشتر به بخش «وحشتناک» بقا می‌پردازند، ما خود را در سنت وحشت روان‌شناختی می‌بینیم. و از این نظر، ما خوش شانس هستیم که دیوید هاربر و جودی کامر را برای اجرای جذابی در هیئت داریم. هر کسی را که برای تجربه داستان به اینجا می آید متقاعد می کند. ”

رویکردهای مختلف به وحشت، تنها در تاریکی البته، شباهت‌های کلیدی با کلاسیک‌های این ژانر وجود دارد، از حلقه مکانیکی هسته گرفته تا زاویه دید دوربین سوم شخص.

از نظر مکانیکی، (در بهترین سنت‌ها) عناصر کلاسیک ترسناک بقای اکتشاف (وحشتناک)، پازل‌های چالش‌برانگیز، مبارزات وحشتناک و داستانی عمیق را حفظ می‌کند. تپه خاموش و قبل از بازی Resident Evil بازی) در یک ارائه بازی سوم شخص مدرن،” Schmeidecker گفت. این مدرن‌سازی همراه با دوربین‌های روی شانه و طرح‌های کنترلی است که استاندارد شده‌اند.»

در طول مصاحبه، اشمایدکر همچنین اعتراف کرد: تنها در تاریکی در هنگام راه اندازی حالت عملکرد 60 FPS خواهد داشت. بیشتر بدانید.

تنها در تاریکی در 25 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. مصاحبه کامل اشمایدکر به زودی منتشر خواهد شد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *