«تنها در تاریکی» به 16 ژانویه 2024 موکول شد


تنها در تاریکی، راه اندازی مجدد فرنچایز کلاسیک بقا-ترسناک به تعویق افتاد. THQ Nordic و Pieces Interactive تایید کرده اند که به جای ۲۵ اکتبر، در ۱۶ ژانویه ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

در یک بیانیه مطبوعاتی، ناشر اذعان کرد که تأخیر فقط برای صیقل دادن نبود، بلکه برای جلوگیری از انتشار عمده‌ای مانند: آلن ویک ۲ و Marvel’s Spider-Man 2. ما قصد داریم از رقابت با عواقب پس از انتشار حماسی آلن اجتناب کنیم و از افق خیره کننده شهر که با نوسانات زیبا مزین شده است اجتناب کنیم. مرد عنکبوتی.هدف ما وجود واقعی است تنها در تاریکی تا جایی که ممکن است.

“به افتخار این، بازی ترسناک مهیج دوباره برنامه ریزی شده است تا ترس های خود را در 16 ژانویه 2024 فاش کند. این برنامه افزودنی دو هدف را دنبال می کند. نه تنها می توانید به دقت تجربه را کامل کنید، بلکه فرصتی برای غوطه ور شدن در آن است. خود را در نسخه های قابل توجه اکتبر.» با توجه به Lords of the Fallen، Sonic Superstars، Super Mario Bros. Wonder، Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 و گوسترونر 2 آزاد کردن، منطقی است.

تنها در تاریکی برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. در دهه 1920 می گذرد و دارای دو شخصیت قابل بازی است: ادوارد کارنبی و امیلی هارتوود. اولی در مورد ناپدید شدن عموی امیلی، جرمی هارتوود تحقیق می کند و او را به عمارت دلچتو هدایت می کند. اسرار و وحشت های ماوراء طبیعی در این مرکز برای بیماران روانی در انتظار است. نسخه ی نمایشی رایگان Prologue در همه پلتفرم ها در دسترس است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *