تریلر پشت صحنه Alone in the Dark بر طراحی هیولا تمرکز دارد


از تنها در تاریکی این سری برای مدت طولانی خاموش بوده است، اما در این عصر طلایی جدید بازی‌های ترسناک، THQ Nordic و Pieces Interactive امیدوارند با راه‌اندازی مجدد آینده، جان تازه‌ای به آن بدهند.از این به بعد تنها در تاریکی در حالی که هنوز چند ماه تا انتشار بازی مجدد باقی مانده است، THQ Nordic تریلر جدیدی از پشت صحنه ارائه کرده است که بر روی هیولاهایی که در بازی با آنها روبرو خواهید شد تمرکز دارد.

ویدیوی زیر را با حسن نیت از IGN تماشا کنید. تنها در تاریکی Guy Davies، طراح مفهوم موجودات، در مورد روند طراحی هیولاهای بازی صحبت می کند و اطمینان حاصل می کند که آنها برای بازیکنان احساس تهدید و ترسناکی مناسب می کنند. همچنین نماهای متعددی از هیولاهای مختلف وجود دارد، از جمله تعدادی در پایان Darkman که به یکی از تهدیدات اصلی بازیکنان در بازی تبدیل می شود.

تنها در تاریکی اخیراً از عرضه ماه اکتبر که قبلاً اعلام شده بود، به تعویق افتاد، با THQ Nordic تأیید کرد که تاریخ انتشار برای جلوگیری از تضاد با تاریخ انتشار تغییر خواهد کرد. مرد عنکبوتی مارول 2 و آلن ویک ۲، هر دو در اواخر اکتبر منتشر می شوند.

تنها در تاریکی ‘ قرار است در تاریخ 16 ژانویه سال آینده برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی، حتما مصاحبه ما با تهیه کننده THQ Nordic Associate Andreas Schmiedecker را بررسی کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *