Alien: Rogue Incursion – اولین تریلر گیم پلی کاوش های شبح وار را نشان می دهد


ممکن است پر کردن فضای خالی Creative Assembly امکان پذیر نباشد. بیگانه: انزوا، با این حال، Survios بیگانه: نفوذ سرکش هنگامی که در فصل تعطیلات 2024 راه اندازی می شود، وعده می دهد که زمان ترسناکی خواهد بود. اولین تریلر گیم پلی بازی که برای PlayStation VR2، Meta Quest 3 و Steam VR منتشر خواهد شد، در State of Play سونی به نمایش درآمد. آن را در زیر بررسی کنید.

این در حال توسعه است و نشان دهنده محصول نهایی نیست، اما اصول تجربه بیگانه همه اینجا هستند: یک محیط صنعتی علمی-تخیلی، یک فیس هاگر که به آرامی از یک تخم مرغ بیرون می آید، یک زنومورف که از دیوار می خزد و غیره. بازیکن یک تفنگ دارد، به طوری که به کار خواهد آمد.

با وجود شباهت های قدیمی بیگانه علیرغم عنوان، داستان کاملاً اصلی است و دارای یک Xenomorph “به طرز وحشتناکی مدبر” است. جالب اینکه، بیگانه: نفوذ سرکش اعلام شد که برای کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و واقعیت مجازی در حال توسعه است. Survios و 20th Century Games تایید نکرده‌اند که آیا نسخه‌ی غیر VR عرضه می‌شود یا خیر، اما به این معنا نیست که هرگز. در ضمن، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید