Alien: Rogue Incursion اعلام شد، عنوان VR Horror در این تعطیلات راه اندازی شد


در سال 2022، Survios خواهد شد بیگانه این بازی رسما معرفی شده است.با عنوان بیگانه: نفوذ سرکش، این بازی تک نفره اکشن ترسناک با انتشار تریلر کوتاهی که نام آن را فاش می کند معرفی شد، اما نه گیم پلی نمایش داده شد و نه جزئیات داستان یا صحنه.

با این حال، Survios موارد زیر را تأیید کرد: بیگانه: نفوذ سرکش در حالی که یک داستان جدید و اصلی روایت می شود، توسعه دهنده همچنین قول “اقدام جنبشی و اکتشاف تپنده نبض” و “یک Xenomorph وحشتناک مبتکر که پوست شما را گزگز می کند” را نیز داده است.

تیم ما در Survios بیگانه و ساخته اند بیگانه: نفوذ سرکش تی کیو جفرسون، مدیر ارشد محصول Survios، گفت: «این داستان کاملاً اصلی همه عناصر مورد علاقه ما از 45 سال را در خود جای داده است. بیگانه، از اکشن پویا و کاوش تپنده قلب گرفته تا Xenomorph مخوفی که واقعاً باعث خزیدن پوست شما می شود.

بیگانه: نفوذ سرکش این بازی در تعطیلات امسال برای PlayStation VR2، Meta Quest 3 و SteamVR منتشر خواهد شد. زمانی که ساخت بازی برای اولین بار در سال 2022 به طور رسمی تایید شد، Survios گفت که در حال توسعه برای VR، کنسول‌ها و رایانه شخصی است. با این حال، در اعلامیه رسمی، توسعه‌دهنده هیچ صحبت رسمی درباره زمان (یا اینکه) آن برای پلتفرم‌های غیر VR منتشر می‌شود، ارائه نکرده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید