Alien Hominid Invasion، Alien Hominid HD در 1 نوامبر منتشر می شود


توسعه دهنده The Behemoth دو بازی را معرفی کرد –انسان بیگانه HD و تهاجم انسان های بیگانه—تاریخ انتشار ۱ نوامبر برای رایانه های شخصی، نینتندو سوییچ، ایکس باکس سری X/S و ایکس باکس وان. تهاجم انسان های بیگانه قیمت 19.99 دلار است، اما انسان بیگانه HD قیمت 11.99 دلار است.بسته دوبله حاوی هر دو عنوان انسان بیگانه: بسته فرازمینی، همچنین با قیمت 24.99 دلار موجود است.

انسان بیگانه HD این یک نسخه بازسازی شده از نسخه اصلی است انسان بیگانه، که حدود 21 سال پیش به عنوان یک بازی فلش Newgrounds عرضه شد. این بازی که دارای انیمیشن های دستی و اکشن اسکرول جانبی بود، به ویژگی بارز سبک کلی استودیو تبدیل شد، به خصوص در مقایسه با نسخه های بعدی. سنگ شکن های قلعه.

از بین دو نسخه، تهاجم انسان های بیگانه عنوانی جدید با گزینه های متنوع برای طرفداران بازی های اکشن اسکرول جانبی co-op است. این عنوان علاوه بر گیم پلی کلی، سطوح سختی مختلفی را نیز ارائه می دهد و سختی آن به ازای هر بازیکن تنظیم می شود، بنابراین کسانی که روی درجه سختی دوستانه بازی می کنند، بازی در Insane برایشان مشکل خواهد بود، می توانید با افراد دیگر بازی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید