به نظر می رسد «آلن ویک» با عنوان «مرده توسط روز روشن» به نمایش گذاشته شود.


از جانب خطر زیستی با آلبرت وسکر کودک بازی می کند به چاکی بیگانه زنومورف و نیکلاس کیج (فقط… نیکلاس کیج)، مرده در نور روز تبدیل به هاب اصلی برای نمادهای ترسناک شده است و توسعه دهنده Behavior Interactive سرعت قابل توجهی از به روز رسانی ها و اضافات به عنوان ترسناک چند نفره را حفظ می کند. جالب اینجاست که به نظر می رسد شخصیت بعدی که قرار است به بازی اضافه شود نیز مورد تمسخر قرار گرفته است.

در توییتر از طریق وب سایت رسمی ارسال شد مرده در نور روز اکانت Behavior Interactive یک گیف ساده اما موثر از یک چراغ قوه قدیمی که پرتوی از نور را به تاریکی اطراف می تابد. طرفداران به سرعت نقطه ها را به هم وصل کردند، و اکنون گمانه زنی ها مبنی بر اینکه توسعه دهنده چیزی مرتبط با Remedy Entertainment را به اشتراک گذاشته است، وجود دارد. آلن ویک. جالب اینکه، آلن ویک ۲ کایل لوری، کارگردان بازی، دوست داشت توییتی که همین موضوع را نشان می دهد.

البته، اگر نویسنده‌ای که همانطور که از عنوان نشان می‌دهد شکنجه شده است، واقعاً بیاید، مرده در نور روز، جالب خواهد بود که ببینیم آیا به عنوان یک قاتل است یا یک بازمانده. آلن ویک ۲ می دانید که او به طور بالقوه می تواند هر کدام از این نقش ها را بازی کند.

در هر صورت، به زودی چیزهای بیشتری خواهیم دانست، زیرا Behavior Interactive می گوید که جزئیات بیشتر در تاریخ 9 ژانویه، یعنی امروز، فاش خواهد شد. لطفا منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

مرده در نور روز برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch، PC، iOS و Android موجود است. Behavior Interactive در ماه نوامبر اعلام کرد که تعداد بازیکنان از 60 میلیون نفر فراتر رفته است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید