Alan Wake در Dead by Daylight در 30 ژانویه ظاهر خواهد شد


Developer Behavior Interactive با Remedy شریک می شود تا Alan Wake را به عنوان چند نفره نامتقارن بیاورد. مرده در نور روز.آلن ویک به بازیگران می‌پیوندد مرده در نور روزبازی Survivors در تاریخ 30 ژانویه منتشر خواهد شد، و در این بین، شخصیت‌ها در حال حاضر در یک بیلد آزمایشی عمومی برای مدت زمان محدود در استیم قابل بازی هستند. تریلر فیلم Alan Wake را ببینید. مرده در نور روز زیر.

اینکه آلن ویک چگونه در «مه» به پایان می رسد این است که ویک با نوشتن مسیری به سوی آزادی تلاش می کند از مکان تاریک فرار کند و در نتیجه در اسارت موجودیت قرار می گیرد و در نهایت به مکان تاریک می رسد. او موقعیت خود را با مه عوض کرد.

با ورود آلن ویک ، مرده در نور روز یک اصلاح کننده ویژه “Lights Out” نیز برای مدت محدودی اضافه شده است. این اصلاح کننده اساسا بازی را تیره تر می کند و برخی از ابزارهایی را که بازماندگان معمولاً در مسابقات معمولی استفاده می کنند حذف می کند.

آلن ویک را مسخره می کردند. مرده در نور روز دیروز یک تصویر مرموز فقط یک چراغ قوه را نشان می داد. مرده در نور روز همچنین شاهد همکاری هایی با IP های دیگر هستیم. بازی Resident Evil، بیگانه، خانه بازیو حتی نیکلاس کیج.

مرده در نور روز برای PC، PS4، PS5، Xbox Series X/S، Xbox One، Nintendo Switch، iOS و Android موجود است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید