Remedy می‌گوید که سری Alan Wake به «رشد و گسترش» ادامه خواهد داد.


Remedy Entertainment اخیرا اعلام کرده است. آلن ویک ۲ بیش از 1.3 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و آن را به پرفروش ترین بازی استودیو تا به امروز تبدیل کرده است. این عنوان ترسناک بقا که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است، هنوز نتوانسته است پولی که برای توسعه و بازاریابی آن ریخته شده است را به طور کامل جبران کند، اما به نظر می رسد که شروع قدرتمندی داشته باشد. این یک شروع است که Remedy در حال برنامه ریزی بیشتر است آلن ویک آینده.

در اطلاعیه، آلن ویک ۲ مدیر عامل Remedy Entertainment Tero Virtala گفت که این شرکت قصد دارد هم فروش و هم درآمد را “رشد و گسترش دهد”. آلن ویک و کنترل، هر دو فرنچایز “بخش های کلیدی” آینده استودیو هستند.ویرتالا نیز فاش کرد آلن ویک ۲ راه‌اندازی موفقیت‌آمیز این پروژه همچنین به توسعه پروژه‌های دیگر کمک کرد، از جمله: مکس پین 1 و 2 بازسازی و کنترل 2، هر دو در نیمه اول سال جاری وارد فاز تولید بعدی می شوند.

“ما، آلن ویک ۲ فروش،” Virtala گفت. “قیمت گذاری نیز قوی باقی مانده است و بازی بخش قابل توجهی از هزینه های توسعه و بازاریابی خود را جبران کرده است. ما مشتاقانه منتظر ادامه توسعه هستیم و شاهد ادامه فروش بازی هستیم.”

“ پرتاب موفقیت آمیز به دلیل بود آلن ویک ۲ از دیگر پروژه های بازی ما پشتیبانی کرد: کندور، کنترل 2، مکس پین 1 و 2 همه بازسازی‌ها به لطف منابع انسانی آزاد شده، سرعت توسعه بیشتری داشتند آلن ویک ۲و ما انتظار داریم این پروژه ها در نیمه اول سال 2024 به مرحله بعدی توسعه برسند.” “در حال حاضر، ما دو فرنچایز تاسیس داریم. کنترل و آلن ویک، از طریق Remedy Connected Universe پیوند داده شده است. رشد و گسترش این فرنچایزها بخش مهمی از آینده ما خواهد بود. ”

آلن ویک ۲ قرار است امسال دو افزونه پولی برای عناوین زیر وارد شوند: چشمه های شب و خانهی کنار دریاچه.

Remedy همچنین اخیراً اعلام کرد: کنترل بیش از 4 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید