حالت عملکرد Alan Wake 2 “بیشتر” با سرعت 60 FPS اجرا می شود


مدیر ارتباطات Remedy Entertainment اخیرا اعتراف کرده است: آلن ویک ۲ حالت عملکرد موجود در هنگام راه‌اندازی روی کنسول‌ها (به استثنای Xbox Series S) به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بازی را با سرعت 60 فریم در ثانیه با کاهش بصری برای تطبیق با نرخ فریم بالاتر انجام دهند. حالا پوها در مصاحبه ای با IGN بیشتر در مورد اتفاقات آینده توضیح داد.

به اندازه کافی جالب است، اما آلن ویک ۲ Xbox Series S حالت پرفورمنس ندارد، اما تیم سازنده توانسته است در طی مراحل بهینه سازی بازی برای کنسول ضعیف تر Xbox راهی پیدا کند که عمده کارها از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده است. . به گفته Puha، این برای اجرای یک حالت عملکرد “برتر” است که “بیشتر” در 60 FPS اجرا می شود.

پوها گفت: «ما در ماه می برگشتیم تا واقعاً کار روی سری S را شروع کنیم. ما استفاده از حافظه را کاهش دادیم، که واقعاً دردسرساز بود. [frames per second]چون اینطوری خیلی راحت تره مخصوصا در نور کم. ”

Puha ادامه داد که در حالی که حالت عملکرد گزینه خوبی است، تمرکز اصلی Remedy Entertainment این بود که اطمینان حاصل شود که حالت عملکرد تنظیمات پیش فرض است. آلن ویک ۲ در حالی که بالاترین کیفیت و وفاداری تصویر را حفظ می کند، با 30 فریم بر ثانیه “جامد” عمل می کند.

در نهایت، ما توانستیم این کار را انجام دهیم، اما واقعاً مهمترین چیز این است که به امتیاز 30 برسیم. [frames per second]او گفت: “این چیزی است که ما تست کردیم، QA و همه تست کردند، که باید یک 30 بسیار قوی باشد.

من عاشق حالت پرفورمنس هستم، اما تقریباً هرگز آن را بازی نمی‌کنم.» آلن ویک ۲ زیرا حتی در 30 سالگی، واقعاً روان است و جلوه های بصری فوق العاده زیبایی دارد. اما من حالت عملکرد را نیز دوست دارم، بنابراین خوشحالم که در آن گنجانده شده است. ”

آلن ویک ۲ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید