سم لیک تایید کرد که Alan Wake 2 داستان Control 2 را راه اندازی خواهد کرد


و از کنترل گسترش دوم پس از انتشار، هیبت، Remedy Entertainment تنها شریک نیست کنترل و آلن ویک شما نه تنها می توانید آن را با هم به روشی مشخص انجام دهید، بلکه می توانید آن را مستقیماً تنظیم کنید. آلن ویک ۲ خود البته، هر دو فرنچایز بخشی از یک جهان مشترک هستند که به عنوان Remedy Connected Universe شناخته می شود. آلن ویک ۲ جهان متصل قرار است به گسترش بیشتر ادامه دهد – در واقع تا حدی که ایجاد شده است کنترل 2 درست مثل داستان کنترل من این کار را با عنوان ترسناک بقا انجام دادم.

هنگامی که در مصاحبه اخیر با Wccftech در مورد همین سوال پرسیده شد، نویسنده و کارگردان خلاق Sam Lake اعتراف کرد که شبیه به کاری است که Remedy انجام داد. کنترل و DLC آن، آلن ویک ۲ به آماده شدن برای آینده Remedy Connected Universe ادامه می دهد. کنترل 2، که در نوامبر گذشته به طور رسمی تایید شد که در حال توسعه است (در حال حاضر در مرحله اثبات مفهوم).

“آره. این جالب است. ما این کار را به روشی بسیار واضح انجام دادیم. کنترل،بخصوص هیبت وقتی از لیک پرسیده شد که آیا DLC در حال تنظیم است یا خیر، لیک پاسخ داد: آلن ویک ۲ راه را هموار خواهد کرد کنترل 2. ما اعلام کرده ایم که در حال کار روی موارد زیر هستیم: کنترل 2 همانطور که می بینید، FBC (دفتر کنترل فدرال) در واقع نقش مهمی ایفا می کند. آلن ویک ۲ داستان.

اگرچه در حال حاضر نمی‌توانیم چیزی قطعی بگوییم، اما در حال آماده شدن برای ایفای نقش در آینده Remedy Connected Universe هستیم.

البته Remedy قبلا تایید کرده بود که: آلن ویک ۲ پس از راه‌اندازی دو افزونه پولی دریافت می‌کند، بنابراین اگر توسعه‌دهنده تصمیم بگیرد همان مسیر را دنبال کند. کنترلیکی از این الحاقات می تواند بسیار بیشتر از خود بازی پایه بر روی راه اندازی عناوین آینده Remedy متمرکز باشد.

آلن ویک ۲ ‘ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید