Alan Wake 2 DLC رایگان دریافت خواهد کرد که جزئیات آن پس از عرضه اعلام خواهد شد


اواسط اکتبر است و قرار است در هفته‌های آتی بزرگ‌ترین هکرها ظاهر شوند.این شامل Remedy Entertainment نیز می شود آلن ویک ۲، در 27 اکتبر منتشر می شود (به دلیل جلوگیری از درگیری با تاخیر) مرد عنکبوتی مارول 2). بیش از 20 ساعت گیم پلی وعده داده شده است، اما دو نسخه بسط نیز برای پس از عرضه برنامه ریزی شده است.

به گفته سام لیک، مدیر خلاق Remedy، این همه چیز نیست. عنوان Survival Horror نیز دارای DLC رایگان خواهد بود. لیک در EGX Theatre (رونویسی شده توسط MP1st) گفت: محتوای DLC هنوز به طور دقیق مشخص نشده است. البته، ما DLC واقعی بزرگتر را نامگذاری می کنیم. چشمه های شب، که ممکن است یک زنگ به صدا درآید و خونه کنار دریاچه.

“اما فراتر از آن، DLC های رایگانی نیز برنامه ریزی شده است. این موارد نیز بسیار مهم هستند، و ما جزئیات بیشتری در مورد آنها در مدت کوتاهی پس از انتشار بازی خواهیم داشت. با این حال، هر کسی که بازی را دریافت کند، آن را به صورت رایگان دریافت خواهد کرد. در دسترس است.”

ما هنوز نمی دانیم که این DLC رایگان چگونه خواهد بود، اما احتمالا چیزی شبیه به این خواهد بود: کنترل، یک تیراندازی سوم شخص ماوراء الطبیعه از سازنده. قهرمان داستان جسی فادن یک لباس جدید و یک حالت اکسپدیشن سرکش به صورت رایگان دریافت کرد، در حالی که دو بسط داستان پایه و هیبت، پرداخت شده.

آلن ویک ۲ هفته آینده از فروشگاه Epic Games برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. این نسخه فقط دیجیتالی است و 60 دلار برای کنسول و 50 دلار برای رایانه شخصی هزینه دارد. این استراتژی کارگردان بازی کایل لوری است تا به او زمان بیشتری برای بهبود بازی خود بدهد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید