Remedy تایید می کند که Alan Wake 2 حالت عملکردی خواهد داشت


هنوز یک ماه تا آن زمان باقی مانده است آلن ویک ۲ Developer Remedy Entertainment تایید کرده است که دنباله‌ی ترسناک بقا که مدت‌ها در انتظار آن بودیم، پس از عرضه، گزینه حالت عملکرد را در کنسول‌ها در دسترس خواهد داشت.

توماس پوها، مدیر ارتباطات Remedy، اخیراً در توییتی به این موضوع اعتراف کرد و گفت که اگرچه آلن ویک ۲ از ابتدا به عنوان یک تجربه 30 FPS طراحی شده بود، اما با گزینه حالت عملکرد “جامد”.

«از شنیدن آن خوشحالم. آلن ویک ۲ پوها نوشت: PS5 و Xbox Series X دارای حالت عملکرد خواهند بود. این بازی از ابتدا به عنوان یک تجربه 30 فریم بر ثانیه با تمرکز بر تصاویر و اتمسفر ساخته شده بود، اما به نوعی توانستیم یک حالت عملکرد جامد را در آن قرار دهیم.

پوها گفت که Remedy “بعداً در مورد جزئیات بیشتر صحبت خواهد کرد”، اما آیا بازی را با سرعت 60 فریم در ثانیه با حالت عملکرد قفل شده اجرا می کند یا با نرخ فریم آنلاک که 60 را هدف قرار می دهد؟ وقتی در این مورد از تیم سازنده سوال شد، تیم سازنده گفتند “هنوز” در حال بهینه سازی.”

قابل ذکر است که Puha به نسخه Xbox Series S بازی اشاره نکرده است، بنابراین ما هنوز نمی دانیم که عملکرد و وضوح بازی در مورد سخت افزار ضعیف تر کنسول چه اهدافی خواهد داشت.

آلن ویک ۲ ‘ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید