Alan Wake 2 فقط به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد


نمایشگاه اخیر پلی استیشن برای اولین بار گیم پلی و فیلم های درون موتوری را به نمایش گذاشت.آلن ویک ۲و اغراق نیست اگر بگوییم که دنباله ترسناک بقا Remedy Entertainment تاثیر قوی دیگری بر جای گذاشت. پس از این نمایشگاه، توسعه دهنده همچنین بسیاری از جزئیات دیگر را در سوالات متداول رسمی فاش کرد.

حقایق زیر جالب توجه است:آلن ویک ۲اگرچه این یک نسخه فقط دیجیتالی خواهد بود، اما Remedy گفته است که قصد ندارد نسخه فیزیکی بازی را منتشر کند. چرا این اتفاق می‌افتد؟ توسعه‌دهندگان دلایل متعددی را ذکر می‌کنند، اولین دلیل، همانطور که Remedy می‌گوید، این واقعیت واضح و ساده است که “بسیاری از مردم فقط دیجیتالی می‌شوند.”

Remedy نوشت: «می‌توانید پلی‌استیشن 5 سونی را بدون درایو دیسک بخرید، و Xbox Series S مایکروسافت یک کنسول فقط دیجیتالی است. این غیرمعمول نیست که بازی های مدرن به صورت انحصاری دیجیتال منتشر شوند.

توسعه دهندگان نیز می گویند انتشارآلن ویک ۲به عنوان یک بازی فقط دیجیتالی، با قیمت معمولی 60 دلار در کنسول ها به فروش می رسد، اما با قیمت 50 دلار برای رایانه های شخصی به فروش می رسد. البته این فقط برای نسخه استاندارد است. همچنین نسخه Deluxe 80 دلاری (70 دلار برای رایانه شخصی) نیز وجود دارد که شامل Expansion Pass (برای دو نسخه پولی بازی پس از عرضه) و برخی لوازم آرایشی درون بازی است.

Remedy همچنین گفت که آنها نمی‌خواهند نسخه فیزیکی بازی را که نیاز به دانلود دارد منتشر کنند. سازنده نوشت: «در نهایت، ما نمی‌خواستیم یک محصول دیسکی عرضه کنیم و باید بازی را دانلود کنیم. ما فکر نمی‌کنیم که تجربه خوبی باشد.»

این استودیو همچنین جزئیات جدیدی در مورد داستان دنباله آینده و دو قهرمان قابل بازی ارائه کرد. بیشتر بدانید.

آلن ویک ۲17 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *