ویدیوی Alan Wake 2 نحوه قرار گرفتن آن در Remedy Connected Universe را توضیح می دهد


در سال 2019 کنترلRemedy Entertainment، Remedy Connected Universe را ایجاد کرده است، که همانطور که از نام آن پیداست، از دو دارایی متعلق به Remedy استفاده می کند. آلن ویک و کنترل – به سوی یک جهان مشترک

همانطور که می توانید تصور کنید، توسعه دهندگان قصد دارند به ساخت و توسعه این ایده ادامه دهند. آلن ویک ۲و در ویدیوی جدیدی که توسط IGN آپلود شده است، کارگردان خلاق و نویسنده Sam Lake نکاتی را در مورد همین موضوع به اشتراک گذاشته است.به همین ترتیب کنترل ارجاعات زیادی به اثر اصلی وجود داشت. آلن ویک (و حتی یک ارتباط قوی تر در آن) هیبت دانلود مطالب)، آلن ویک ۲ و ما به ایجاد این ارتباطات و آماده شدن برای آینده جهان مشترک ادامه خواهیم داد.

علاوه بر این، شخصیت های آشنا نیز نقش فعالی در داستان در ادامه بازی خواهند داشت. الکس کیسی، که چندین بار در متن اصلی ذکر شده است آلن ویکشخصیت اصلی مجموعه ای از رمان های پلیسی درون کیهانی است که توسط آلن در آن زمان نوشته شده بود. مکس پین این عناوین نیز توسط Remedy ساخته شده اند.

که در آلن ویک ۲با این حال، الکس کیسی به عنوان یک شخصیت واقعی در خود داستان بازی ظاهر می شود و در داستان های شخصیت های اصلی در هر دو بازی Saga و Alan نقش ایفا می کند. در حماسه، او در دنیای واقعی به یک فرد مستحکم تر و قابل اعتمادتر تبدیل می شود، اما در مکانی تاریک که آلن در آن به دام افتاده است، به یک کارآگاه اغراق آمیز تر و سخت جوشان تبدیل می شود.

برای یادگیری بیشتر ویدیو زیر را نگاه کنید.

آلن ویک ۲ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید