ویدیوی Alan Wake 2 ساختار شخصیت دوگانه را با جزئیات توضیح می دهد


آلن ویک ۲ از بسیاری جهات نسبت به نسخه قبلی خود از بیش از یک دهه پیش، بازی را تغییر داده است، و در حالی که تغییر ژانر به طور کامل به وحشت بقا به وضوح یکی از بزرگترین تغییرات است، چیزهای بیشتری در آن وجود دارد. در واقع آنچه مهم است این واقعیت است که بازی دارای دو قهرمان قابل بازی است و در ویدیوی جدیدی که توسط IGN منتشر شده است، توسعه دهنده Remedy Entertainment فاش می کند که این بازی دارای دو قهرمان قابل بازی به دلیل ساختار منحصر به فرد دو قهرمانی است. ما در حال توضیح بیشتر هستیم. چگونه به این موضوع نزدیک می شویم

البته، خود آلن ویک روی صحنه خواهد بود، اما همچنان خود را در تاریکی جایی که در پایان بازی اصلی او را رها کردیم، گرفتار می‌بیند. و من بیش از یک دهه را در دام این بعد دیگر گذرانده ام. تحت تعقیب نیروهای شیطانی، همه چیز به وضوح بر روح و روان او تأثیر می گذارد. و سپس مامور اف بی آی ساگا اندرسون است که در حال تحقیق در مورد قتل های واقعی در شهر برایت فالز است. برخلاف آلن، او قرار است جانشینی برای بازیکنانی باشد که برای اولین بار به این سری می‌پیوندند.

همانطور که می توانید تصور کنید، این تجربه بسته به اینکه کدام شخصیت را کنترل می کنید بسیار متفاوت است. در هر صورت، این بازی نسبت به نسخه قبلی خود تمرکز کمتری روی مبارزات و اکشن دارد، اما رویکرد متفاوتی به سرعت، اتمسفر و کاوش هر دو شخصیت دارد. به عنوان مثال، بخش ساگا به عنوان تمرکز بر “پیش‌آگاهی‌های نبرد” توصیف می‌شود، در حالی که بخش آلن بیشتر بر روی ترس‌های سورئال، فراطبیعی و روان‌شناختی تمرکز دارد.

و Mind Place مکانی است که کاملاً در ذهن ساگا قرار دارد، جایی که او به تحقیق می‌پردازد و از سرنخ‌هایی برای کشف جزئیات جدید، مکاشفات و مسیرهای رو به جلو استفاده می‌کند. از سوی دیگر، آلن نسخه مخصوص به خود را به نام «اتاق نویسنده» دارد. هر دو در مکانیک مشابه هستند، اما هر کدام در زمینه روایت متفاوتی قرار دارند.

بازیکنان در نحوه تقسیم زمان خود بین هر دو شخصیت آزادی زیادی دارند. در هر اتاق استراحت، آلن ویک ۲ نسخه اتاق امن به بازیکن اجازه می دهد بین دو شخصیت جابجا شود. این بدان معناست که شما کنترل و انعطاف زیادی روی ترتیبی که داستان را تجربه می کنید دارید. آیا می‌خواهید بین آنها رفت و آمد کنید؟ ساگا و آلن، یا می‌خواهید داستان‌های آنها را یکی پس از دیگری بدون وقفه تجربه کنید؟ ساختار داستان به گونه‌ای است که هر دو سبک را در خود جای دهد.

برای یادگیری بیشتر ویدیو زیر را نگاه کنید.

آلن ویک ۲ ‘ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. با پیش‌نمایش عملی اخیر، انتظار می‌رود جزئیات بیشتری از بازی در تاریخ 27 سپتامبر اعلام شود.



نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید