تریلر Alan Wake 2 ‘100 درصد’ روی PS5 – Remedy اجرا می‌شد


کمپانی Remedy Entertainment بالاخره تریلر جدیدی را منتشر کرد آلن ویک ۲، بازی ترسناک بقای مورد انتظار و دنباله کلاسیک 2010. دو شخصیت قابل بازی – Alan Wake معروف و Saga Anderson تازه وارد – تایید شده اند، همراه با برخی از گیم پلی که مطابق با بصری فوق العاده آنها هستند.

مدیر ارتباطات و جامعه Remedy توماس پوها در چندین توییت جدید فاش کرد که این تریلر “100 درصد” روی PS5 اجرا می شود. من گفتم که در سال 2021 ما گرافیک را از پایه پیش خواهیم برد.

البته، آلن ویک ۲ نه انحصاری برای PS5، بلکه برای Xbox Series X/S (و PC) نیز می آید. پوها در پاسخ به این سوال که آیا برنامه ای برای معرفی نسخه ایکس باکس وجود دارد یا خیر، پاسخ داد: [look] آن پلتفرم عالی است. ”

آلن ویک ۲ انتشار در 17 اکتبر است، بدون انتشار فیزیکی. Remedy می گوید که نسخه کنسول 60 دلار و نسخه PC 50 دلار قیمت دارد. 2 افزونه پولی، چشمه های شب و خانهی کنار دریاچه، در نسخه Digital Deluxe (80 دلار برای کنسول، 70 دلار برای رایانه شخصی) گنجانده شده است، اما می توانید انتظار یک به روز رسانی رایگان را نیز داشته باشید. منتظر جزئیات بیشتر و گیم پلی بازی در ماه های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید