Alan Wake 2 – Dark Places دارای شخصیت های مرتبط با کتاب های ویک خواهد بود


سپتامبر مملو از بازی های بزرگ است و اکتبر نیز به همان اندازه حماسی است. به خصوص با عنوانی مانند Remedy Entertainment. آلن ویک ۲ در افق. توسعه دهندگان اخیرا Wake in The Dark Place را معرفی کرده اند، واقعیتی کابوس وار بر اساس ناخودآگاه یک فرد. در مورد او، این یک کپی از شهر نیویورک است.

رمدی در ویدئویی از پشت صحنه اخیر فاش کرد که این “اکو” نیویورک در سریال آلکس کیسی ویک است. این شامل “تاریخ زیادی” است، از تجربیات داستانی او با همسرش آلیس گرفته تا شخصیت هایی که کتاب هایش “نوعی” ارتباط با آنها دارند.

همچنین “کابوس گرافیتی” بر اساس گرافیتی “مکتب بسیار قدیمی” از دهه 70 و 80 وجود دارد. Nazareno Urbano هنرمند برجسته محیط زیست می گوید: «اگر به جزئیات توجه کنید، حتی کوچکترین علامت می تواند چیزی بگوید. هدف این است که The Dark Place احساس کند با ویک و بازیکن صحبت می‌کند و به عنوان یک رویا «سوررئال، همیشه در حال تغییر، همیشه تعدیل‌کننده» عمل می‌کند.

آلن ویک ۲ 27 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود.برای جلوگیری از درگیری با 10 روز به تعویق افتاد مرد عنکبوتی مارول 2 چهار سال است که توسط تیمی متشکل از 130 نفر در حال توسعه است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *