Alan Wake 2 نیازهای بزرگ رایانه شخصی با SSD مورد نیاز را نشان می دهد


و آلن ویک ۲ با انتشار چند روز دیگر، Remedy Entertainment با به اشتراک گذاشتن جزئیات جدید در مورد انتشار، خود را برای ورود خود آماده می کند. سازنده که به تازگی تاریخ دقیق انتشار جهانی آن را فاش کرده است، نیازهای کامل دنباله ترسناک بقا را نیز فاش کرده است.

Remedy مشخصات شش راه‌اندازی، سه راه‌اندازی با و سه راه‌اندازی بدون فعال بودن ردیابی پرتو را فاش کرد، اما حتی در پایین‌ترین مشخصات، الزامات چندان آسان نیست. برای اجرای بازی با کیفیت 1080p و 30 FPS در کمترین تنظیمات بدون فعال کردن ردیابی پرتو، GeForce RTX 2060 یا Radeon RX 6600 (6 گیگابایت VRAM) به همراه i5-7600K یا پردازنده معادل AMD مورد نیاز است. پردازنده

از طرف دیگر، برای اجرای بازی با کیفیت 4K و 60 فریم در ثانیه با فعال کردن مسیریابی و ردیابی پرتو حداکثر، به GeForce RTX 4080 (با 16 گیگابایت VRAM) و Ryzen نیاز دارید. 7 3700X یا پردازنده معادل اینتل.

صرف نظر از تنظیماتی که بازی را روی آن اجرا می کنید، به طور کلی به یک SSD، حدود 90 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان و 16 گیگابایت رم نیز نیاز دارید. سیستم مورد نیاز کامل را می توان در زیر مشاهده کرد.

آلن ویک ۲ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، مصاحبه اخیر ما با کارگردان بازی کایل رولی را بررسی کنید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید