Alan Wake 2 با 3 ساعت آزمایشی پریمیوم پلی استیشن پلاس عرضه می شود


آلن ویک ۲، دنباله ی مورد انتظار Remedy Entertainment و فیلم ترسناک بقای درجه یک، از زمان انتشارش چندین نقد مثبت و جوایز متعددی را به خود اختصاص داده است. با این حال، اگر هنوز آن را امتحان نکرده‌اید و مشترک PlayStation Plus Premium شده‌اید، اکنون یک نسخه آزمایشی سه ساعته برای بازی در PS5 در دسترس است.

این باید ایده خوبی از طرح داستانی به شما بدهد که در آن، مامور اف بی آی، ساگا اندرسون، به برایت فالز می رود تا یک قتل تشریفاتی را بررسی کند. جای تعجب نیست که اینها مربوط به نویسنده مشهور آلن ویک است که پس از اتفاقات بازی اول هنوز در Dark Place گیر افتاده است و به دنبال راهی برای فرار است. بازیکنان می توانند در هر زمان بین هر دو شخصیت جابجا شوند.

همراه با PS5، آلن ویک ۲ در فروشگاه اپیک گیمز بر روی Xbox Series X/S و PC موجود است. این نسخه فقط دیجیتالی با قیمت 59.99 دلار در کنسول ها و 49.99 دلار برای رایانه شخصی به فروش می رسد و اخیراً به روز رسانی جدیدی دریافت کرده است که Chapter Select را اضافه کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد عنوان و آنچه می توانید انتظار داشته باشید، بررسی ما را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید