Alan Wake 2 – جزئیات جدیدی به Night Springs و Lake House اضافه شده است


با Remedy Entertainment آلن ویک ۲ در کنار انتشار امروز، توسعه‌دهنده پرسش‌های متداول رسمی بازی را به‌روزرسانی کرده است تا جزئیات بیشتری در مورد گسترش پولی آینده درج کند.

اولی چشمه های شبپرسش‌های متداول می‌گوید: “رؤیاها و رویاها. داستان نوشته می‌شود و به واقعیت تبدیل می‌شود. داستان فرو می‌ریزد و فقط کلمات روی صفحه می‌مانند. اینها داستان کسانی است که… چشمه های شب. به عنوان شخصیت‌های آشنا از دنیای آلن ویک بازی کنید و غیرقابل توضیح‌ها را در چند قسمت مستقل تجربه کنید. چشمه های شباین یک برنامه تلویزیونی تخیلی است که در جهان اتفاق می افتد. آلن ویک

به نظر می رسد این به بازیکنان اجازه می دهد تا دیدگاه شخصیت های دیگر را علاوه بر قهرمان اصلی بازی، تجربه کنند. احتمالاً داستان‌های موجود را کامل می‌کند، حتی اگر شخصیت‌های عناوین قبلی را دوباره بررسی نکند. زمان مشخص خواهد کرد.

در مورد سوال، خانهی کنار دریاچه، که ممکن است شبیه عمارت بد بختی باشد که آلن و آلیس ویک در بازی اول به آن ماجراجویی می کنند. در نسخه توسعه‌یافته، آن را به‌عنوان «یک مرکز اسرارآمیز در سواحل دریاچه کالدرون، که توسط یک آژانس دولتی مستقل برای انجام تحقیقات مخفی تا زمانی که مشکلی پیش نمی‌آید، ایجاد کرده است» توصیف شده است. Saga Anderson و Alan Wake در دو ماجراجویی جداگانه قابل بازی هستند، اما گفته می شود واقعیت های آنها “یک بار دیگر با هم برخورد می کنند”.

مهم نیست نتیجه چیست آلن ویک ۲، این فصل دیگری در Remedy-verse است و پایه و اساس داستان را در عناوین بعدی مانند: کنترل 2. تاریخ انتشار برای تمدید تعیین نشده است، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. Remedy همچنین پس از راه‌اندازی به‌روزرسانی‌های رایگان از جمله New Game Plus و Nightmare را دریافت خواهد کرد.

آلن ویک ۲ امروز برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید