عرضه Alan Wake 2 برای جلوگیری از درگیری با Spider-Man 2 – Sam Lake به تعویق افتاد


Remedy Entertainment اخیراً یک تعویق را اعلام کرده است آلن ویک ۲ وی گفت: با توجه به شلوغی برنامه نیمه مهرماه امسال، تاریخ اکران به 10 روز بعد تغییر می کند.

در مصاحبه اخیر با IGN، نویسنده و کارگردان خلاق Sam Lake دوباره به تأخیر اشاره کرد و گفت که توسعه دهندگان نمی‌خواهند سایر نسخه‌های اصلی برنامه‌ریزی شده در زمان بسیار شلوغ را «موازی» کنند. Marvel’s Spider-Man 2، و در 20 اکتبر، تنها سه روز بعد منتشر خواهد شد. آلن ویک ۲ آخرین تاریخ انتشار.

ما در این هفته چند بازی عالی، عالی و بزرگ را تماشا کرده ایم. مرد عنکبوتی 2 و همه چیز را در نظر گرفتم، احساس کردم، خوب، نیازی نیست که ما به طور مساوی با هم مطابقت داشته باشیم. لیک در پاسخ به سوالی درباره تاخیر گفت: ما می‌توانیم آن را چند روز متزلزل کنیم.

چه زمانی آلن ویک ۲ تاریخ انتشار برای اولین بار در اوایل سال جاری اعلام شد، اما کارگردان بازی، کایل لوری، پیشنهاد کرد که Remedy از یک پنجره پربازدید مشکلی ندارد.

بعلاوه Marvel’s Spider-Man 2، در 20 اکتبر، شگفتی برادران سوپر ماریو، بسیاری از عناوین اصلی دیگر در اواسط اکتبر ردیف می شوند. Forza Motorsportسونیک سوپراستارز و اربابان سقوط کرده، بین دیگران. Assassin’s Creed Mirage قبلاً قرار بود در 12 اکتبر منتشر شود، اما اخیراً انتشار یک هفته به 5 اکتبر منتقل شد.

آلن ویک ۲ در تاریخ 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. حتماً آخرین تریلر بازی Gamescom Opening Night Live 2023 و گیم‌پلی جدید گسترده‌ای را که The Dark Place را معرفی می‌کند، تماشا کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *