کارگردان می گوید Alan Wake 2 “حدود 50/50” بین هر دو قهرمان تقسیم خواهد شد.


آلن ویک ۲ به نظر می‌رسد که از بسیاری جهات تغییر بزرگی نسبت به نسخه قبلی خود خواهد داشت، اما یکی از مواردی که تاکنون برجسته شده است این واقعیت است که دو شخصیت اصلی با پیوستن به قهرمان اصلی Alan Wake در کانون توجه قرار خواهند گرفت. ساگا اندرسون، یک پروفایل تازه کار FBI، به برایت فالز می آید تا یک سری از قتل های آیینی را بررسی کند.

اما برای هر کدام چقدر وقت می گذاریم؟آیا یک قهرمان در نهایت نقش بیشتری نسبت به دیگری بازی می کند، یا آلن ویک ۲ آیا قرار است به هر دوی آنها شرایط مساوی بدهید؟ به گفته کارگردان بازی کایل رولی، باید منتظر دومی باشید.

در مصاحبه اخیر با MP1st در مورد همین سوال، رولی گفت که نسبت بخش های قابل بازی Aran و Saga “حدود 50/50” است و برای سرعت بازی “مناسب” است.

آقای رولی گفت: 50-50 است. “بدیهی است که ما در حال ساخت دنباله ای برای “Alan Wake” مهم است، بنابراین باید مطمئن شویم که می خواهیم آلن را به عنوان یک شخصیت معرفی کنیم. اما از نقطه نظر سرعت، 50/50 به نظر ما درست است. آلن در حماسه داستان نیز وجود دارد، بنابراین او نه تنها در مکان‌های تاریکی است که در تریلرها و چیزهای دیگر به او نشان داده‌ایم، بلکه در برخی از آن مناطق نیز حضور دارد. او نیز آنجاست.»

چیزی که قبلا چک کردم اینه آلن ویک ۲ بیش از 20 ساعت طول خواهد کشید و آن را به طولانی ترین بازی Remedy Entertainment تبدیل می کند. این حدود 10 ساعت برای هر قهرمان داستان است. البته، با توجه به این واقعیت که داستان‌های آلن و ساگا به هم متصل می‌شوند، همانطور که لوری اشاره کرده است، منصفانه است که فرض کنیم این دو با یکدیگر همپوشانی دارند.

آلن ویک ۲ ‘ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. حالت عملکرد به PS5 و Xbox Series X و اکنون به Xbox Series S نیز می‌رسد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید