به گفته این صداپیشه، Alan Wake 2 در ماه اکتبر اکران خواهد شد


Remedy Entertainment تعدادی پروژه بزرگ دارد که بسیاری از آنها هیجان انگیز هستند، اما پروژه هایی که ما در حال حاضر بیشتر از همه در مورد آنها هیجان زده ایم عبارتند از:آلن ویک ۲. دنباله‌ای که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدیم عنوان هیجان‌انگیز روان‌شناختی محبوب Remedy در اواخر امسال منتشر می‌شود. توسعه دهنده از زمان اعلام آن در چند سال پیش هیچ به روز رسانی قابل توجهی ارائه نکرده است، اما به نظر می رسد که در حال دریافت جزئیاتی درباره زمان عرضه آن هستیم. ظاهر شد.

بازیگر متیو پورتا، که صداپیشگی شخصیت اصلی آلن ویک در تمام فیلم‌هایش را بر عهده دارد و نقش خود را در دنباله‌ی بعدی نیز بازی خواهد کرد، اخیراً در پادکست «هیولاها، جنون و جادو» (کشف شده توسط ResetEra) ظاهر شد و در آنجا فاش کرد:آلن ویک ۲قرار است در اکتبر سال جاری عرضه شود.

وقتی از پورتا در مورد صداپیشگی اش پرسیده شد، پاسخ داد: “من مدت زیادی است که روی آن کار می کنم.”آلن ویک ۲ (حدود ساعت 16:50) “این در ماه اکتبر منتشر می شود. ما در حال کار بر روی آن هستیم. در واقع، من همین هفته گذشته در فنلاند بودم. این شروع یک شرکت به نام Remedy است. عالی. مرد.”

Remedy Entertainment و ناشر Epic Games هنوز تاریخ انتشار را اعلام نکرده اند.آلن ویک ۲، با این حال اولی بارها تاکید کرده که امسال عرضه خواهد شد. در اوایل سال جاری، Remedy تایید کرد که بازی از ابتدا تا انتها به طور کامل قابل بازی است و ماه گذشته سازنده تایید کرد که این پروژه وارد “آخرین مرحله اصلی تولید کامل” شده است.

اینکه آیا در هفته‌های آینده شاهد بازی‌های بیشتری خواهیم بود یا نه، هنوز مشخص نیست، اما با توجه به برنامه‌ریزی رویدادهای مهم مانند PlayStation Showcase، Xbox Games Showcase و Summer Game Fest، من روی آن شرط نمی‌بندم.

آلن ویک ۲در حال توسعه برای PS5، Xbox Series X/S و PC.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *