تخمین زده می شود که Alan Wake 2 در PS5 و Xbox Series X/S 850000 دستگاه فروخته باشد.


آلن ویک ۲ اگرچه از زمان انتشارش در اواخر اکتبر مورد تحسین و تحسین گسترده منتقدان قرار گرفت، دنباله‌ی ترسناک بقا که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدیم در نمودارهای فروش اکتبر و نوامبر ایالات متحده قرار نگرفت و توسعه‌دهنده نیز چیزی از Remedy Entertainment نشنیده‌ام. این که آیا از ناشر Epic Games در مورد فروش بازی بپرسید، بسیاری تعجب می کنند که آیا موفقیت حیاتی آن در عملکرد تجاری آن نیز منعکس می شود.

آخرین تخمین ها حاکی از آن است که حتی اگر به نظر نمی رسد که جهان را به آتش بکشد، در واقع کار می کند. به گفته تحلیلگر صنعت Piers Harding-Rolls of Ampere Analytics، از پایان نوامبر، آلن ویک ۲ تقریباً 850000 دستگاه PS5 و Xbox Series X/S فروخته شد. آمار فروش رایانه های شخصی برای فروشگاه انحصاری Epic Games هنوز اعلام نشده است، اما احتمالاً با توجه به فروش رایانه های شخصی از مرز 1 میلیون عبور خواهد کرد.

هاردینگ رولز گفت که کاهش قیمت (که در حال حاضر برخی از آنها وجود دارد) و امکان تعبیه آن در یک سرویس اشتراک در مقطعی باید به ایجاد علاقه بیشتر کمک کند. آلن ویک ۲ در آینده. جالب اینجاست که با انتشار دنباله; آلن ویک ریمستر در اکتبر و نوامبر.

Remedy Entertainment اخیراً به‌روزرسانی New Game Plus را منتشر کرده است. آلن ویک 2، در همین حال، استودیو در حال کار بر روی دو الحاقیه است که قرار است در سال 2024 منتشر شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید