Alan Wake 2 به عملکرد کنسول توجه زیادی دارد، ویژگی DualSense را فاش می کند


Remedy Entertainment’s با عرضه‌های بزرگ بسیاری در راه است آلن ویک ۲ این هفته منتشر خواهد شد. نیازهای رایانه شخصی برای این بازی ترسناک بقا اخیراً فاش شده است و آنها کاملاً خواستار هستند. همچنین اینکه مدیر ارتباطات توماس پوها اخیراً گفته است که حالت عملکرد کنسول «بیشتر» با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا می‌شود، کمکی نمی‌کند.

Puha از آن زمان در توییتر گفته است که “مردم نگران نسخه کنسول هستند.” آلن ویک ۲…هههه میخندم. همانطور که قبلاً گفتم، ما برای کنسول ها ارزش زیادی قائل هستیم و روی آنها تاکید زیادی داشته ایم. من فکر می کنم که اکثر شما بسیار شگفت زده خواهید شد. ”

او همچنین جزئیات بیشتری در مورد پشتیبانی DualSense PS5 ارائه کرد و اشاره کرد که بازیکنان قطرات باران را “احساس” خواهند کرد. ماشه های هپتیک همچنین باعث می شوند هر سلاح احساس متفاوتی داشته باشد و به شما امکان می دهد بین تفنگ های ساچمه ای و کمان های ضربدری تفاوت قائل شوید. پوها اعتراف می کند که اگر همه اینها با سلیقه شما سازگار نیست، می توانید آن را خاموش کنید. قابلیت DualSense به رایانه شخصی نیز گسترش یافته است که بسیار عالی است.

آلن ویک ۲ این بازی در تاریخ 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC از طریق فروشگاه Epic Games منتشر خواهد شد. منتظر نمایشگاه Xbox Partner Preview در 25 اکتبر باشید. اولین تریلر پرتاب در آنجا پخش خواهد شد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید