Alan Wake 2 وارد آخرین مرحله اصلی تولید شد


Remedy Entertainment بارها و بارها خود را تکرار می کند.آلن ویک ۲قرار است امسال عرضه شود، و در حالی که ما هنوز این بازی را خارج از تریلر رونمایی سینمایی آن ندیده‌ایم، به نظر می‌رسد که در پشت صحنه به پیشرفت سریع و ثابتی ادامه می‌دهد.

در گزارش مالی سه ماهه اخیر خود که به تازگی منتشر شده است، مدیر عامل Remedy Entertainment، Tero Virtala، به روز رسانی در مورد چگونگی پیشرفت عناوین آینده این استودیو ارائه کرده است که تأیید می کند:آلن ویک ۲ما در آخرین مراحل توسعه برای انتشار در اواخر امسال هستیم. در اوایل سال جاری، استودیو تایید کرد که بازی آنقدر پیشرفت کرده است که از ابتدا تا انتها به طور کامل قابل بازی است.

آلن ویک ۲ در حال تبدیل شدن به یک بازی عالی است و همه در مورد Remedy هیجان زده هستند.” ما آخرین مرحله اصلی تولید کامل را آغاز کرده ایم تا بازی را برای عرضه در اواخر امسال آماده کنیم.

ویرتالا اضافه کرد کهآلن ویک ۲Remedy در حال حاضر به طور کامل پرسنل است، اما با نزدیک شدن به اهداف خود، Remedy شروع به کوچک کردن تیم توسعه خود و انتقال افراد به پروژه های دیگر در استودیو خواهد کرد.

او گفت: «این پروژه از پرسنل خوبی برخوردار است، اما ما می‌توانیم به تدریج اندازه تیم را با پیشرفت به سمت راه‌اندازی کاهش دهیم.» آنها به سایر پروژه‌های بازی کمک خواهند کرد که به مرحله بعدی توسعه سوق داده شوند.

Virtala در گزارش خود به روز رسانی در مورد توسعه خود را ارائه کرد.کنترلوکندور، و بازسازی های آیندهحداکثر پین 1و2.

آلن ویک ۲در حال توسعه برای PS5، Xbox Series X/S و PC.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *