Alan Wake 2، تریلر خلاصه جدید معرفی داستان Alan Wake منتشر شد


Developer Remedy Entertainment ویدیوی جدیدی در راه است. آلن ویک ۲در پایان این ماه منتشر خواهد شد.این ویدئو خلاصه ای از رویداد اصلی را ارائه می دهد آلن ویک کمک به بازیکنانی که قسمت قبلی عنوان ترسناک آینده را بازی نکرده اند. آن را در زیر بررسی کنید.

این ویدیو نگاهی سینمایی به اولین رویداد ارائه می دهد. آلن ویک. برای زمینه، آلن ویک ۲ تقریباً 13 سال پس از رویدادهای بازی اصلی شروع می شود. این ویدیو نشان می دهد که چگونه شخصیت اصلی Alan Wake در یک مکان تاریک به دام افتاد و سرنوشت شهر Bright Falls را نشان می دهد.

انتشار این ویدیو به این معنی است که راه های مختلفی برای بازیکنان وجود دارد که بتوانند داستان بازی را دنبال کنند. آلن ویک. در اوایل این هفته، Remedy با Epic همکاری کرد تا یک بازنگری داستان را منتشر کند که کاملاً از داخل قابل پخش است. فورتنایت. بازی در اوایل این ماه ویدیویی را منتشر کرد که در آن کارگردان خلاق Sam Lake در مورد داستان بازی صحبت می کند.

آلن ویک ۲ ” برای انتشار در 27 اکتبر برنامه ریزی شده است و برای PC، PS5 و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود. کارگردان بازی، کایل لوری، فاش کرد که این بازی از موارد زیر الهام گرفته است: تپه خاموش با توجه به تاکید بر فضای یک سریال ترسناک کلاسیک.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید