DLC Alan Wake 2 در Summer Game Fest منتشر می شود


Remedy Entertainment است آلن ویک ۲ در زمان عرضه در سال گذشته، اعلام شد که عنوان Survival Horror پس از عرضه، دو بسته الحاقی پولی دریافت خواهد کرد، که هر دو در سال 2024 منتشر خواهند شد، اما بر اساس برخی تیزرهای اخیر، به نظر می رسد حداقل اعلام شود اولین مورد از این دو (اگر نه هر دو) به زودی می آید.

اول، Remedy Entertainment تصویر رسانه‌های اجتماعی خود را به‌روزرسانی کرده است، از جمله تغییر نام کاربری توییتر به Poison Pill Entertainment (البته برعکس Remedy) و تغییر هدر و عکس نمایه‌اش برای مطابقت.

این تغییرات تقریباً مطمئن هستند آلن ویک، Remedy با انتشار توییتی با برچسب گذاری صفحه توییتر سریال و ذکر نام Night Springs در لوگوی Poison Pill Entertainment سعی کرده است تا حد ممکن این موضوع را آشکار کند. آلن ویک این برای طرفداران آشنا خواهد بود.

جالب اینجاست که جف کیگلی تهیه کننده و مجری بازی Summer Game نیز در توییتی با ایموجی خوب قدیمی Google Eyes تگ کرد و به نظر می رسد این اعلامیه در نمایشگاهی که برای 7 ژوئن برنامه ریزی شده بود، به آن اشاره داشته باشد.

با توجه به جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط Remedy در سال گذشته، آلن ویک ۲ عنوان نسخه توسعه یافته است چشمه های شب و خونه کنار دریاچهاولی بازیکنانی خواهد داشت که به عنوان چندین شخصیت در “قسمت های مستقل” بازی می کنند. چشمه های شبیک برنامه تلویزیونی تخیلی که در دنیای آلن ویک” از سوی دیگر، دومی بر روی «تأسیسات اسرارآمیز در سواحل دریاچه کالدرون» تمرکز می‌کند، جایی که، به‌طور قابل پیش‌بینی، همه چیز از بد به بدتر می‌رود.

باید دید که آیا یکی از این الحاقات (یا هر دو) در Summer Game Fest معرفی خواهد شد، اما با توجه به این واقعیت که قرار است هر دو در مقطعی در سال 2024 منتشر شوند، اکنون زمان تماشای آنها فرا رسیده است زمان خوبی برای شروع صحبت در مورد آن با جزئیات بیشتر است.

Remedy Entertainment قبلا آلن ویک ۲ حالت عکس رایگان نیز در بهار 2024 معرفی خواهد شد. امیدواریم در آینده نزدیک جزئیات بیشتری در این مورد فاش شود.

آلن ویک ۲ برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. این بازی بیش از 1.3 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت و آن را به پرفروش‌ترین بازی Remedy تا به امروز تبدیل کرد، اما هنوز نتوانسته هزینه‌های توسعه و بازاریابی خود را به طور کامل جبران کند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید