کارگردان «آلن ویک ۲» می‌گوید سایلنت هیل یک «نقطه مرجع مهم» برای خلق فضا بود


Remedy Entertainment قرار است اولین عنوان واقعی ترسناک بقا خود را ارائه دهد. آلن ویک ۲ اواخر این ماه منتشر خواهد شد و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا ببینیم این استودیو تحسین شده چه مارکی از ترس را روی میز می آورد. Remedy قبلاً اعلام کرده بود که تمرکز اصلی بر روی ساختن جو و ارائه ترس‌ها با سرعت آهسته است، نه اینکه تجربه را با جامپ‌اسکر تقویت کند، اما در مصاحبه اخیر با GamingBolt، کایل رولی، کارگردان بازی، دوباره به این نکته اشاره کرد.

وقتی از او پرسیدند چگونه توضیح می دهد، آلن ویک ۲ لوری گفت این یک سبک ترسناک است. آلن ویک ۲ ما بیشتر وارد نوع ترسناک آهسته سوزانیم. اتمسفر و صدا کارهای زیادی را در آنجا انجام می دهند. اگر درست به خاطر داشته باشم، یکی از نقاط قوت اصلی بازی «اتمسفر بیش از جامپ اسکر» است که خیلی چیزها را می گوید. ”

لوری در مورد عناصر وحشت روانی و فضاسازی افزود: آلن ویک ۲ همچنین، تپه خاموش حق امتیاز. پیش از این، سازنده همچنین در مورد چگونگی الهام گرفتن از بازی صحبت کرده است. خطر زیستی یک برند ترسناک بقا.

در همین حال، چیز دیگری که Remedy می‌خواست روی آن تمرکز کند، ترکیب سبک ترسناک روان‌شناختی بازی با طراحی واقعی بود، با طراحی جهان منعکس کننده تجربه روایی، که اغلب در Dark Place Thing دیده می‌شود.

تپه خاموش رولی به GamingBolt گفت: سریال و نحوه استفاده از جو و حس ترس که به تدریج در طول زمان ایجاد می شود، یک نقطه مرجع کلیدی بود. ما بیشتر در حال انجام یک تجربه ترسناک روانشناختی هستیم، بنابراین می‌خواستیم طراحی‌های صوتی و تصویری زیادی را برای بیان وضعیت ذهنی شخصیت قهرمان و بازتاب آن در طراحی جهان به کار ببریم. همانطور که می‌بینید، تجربیات آلن در مکان‌های تاریک است. از ذهن او بیرون می آیند. همه شیاطین او آشکار می شوند، بنابراین می توانید از آن به عنوان وسیله ای برای ایجاد یک واکنش احساسی در بازیکن استفاده کنید: بی ثباتی، پارانویا. احساسات – همه اینها عناصر وحشت روانی هستند که در مکانیک بازی و جهان ظاهر می شوند. طرح.”

لوری در همین مصاحبه همچنین گفت: آلن ویک ۲ از نظر مبارزات و ساختار دو شخصیت اصلی با نسخه قبلی خود تفاوت دارد، چیزی که Remedy Entertainment مدت هاست در تلاش برای پیاده سازی آن بوده است. رولی همچنین در مورد چگونگی موفقیت خود در سال 2019 صحبت کرد. رزیدنت اویل 2 Remake به Remedy اطمینان بیشتری در تصمیمات توسعه خود می دهد آلن ویک ۲ به عنوان یک عنوان ترسناک بقا.

آلن ویک ۲ ‘ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. به زودی منتظر مصاحبه کامل با رولی باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید