کارگردان Alan Wake 2 می‌گوید که ویژگی دو شخصیت اصلی قبل از شروع مفهوم وجود داشت


آلن ویک ۲ ‘ اواخر این ماه منتشر خواهد شد و Remedy Entertainment آن را بزرگترین پروژه تاریخ این شرکت می نامد. علاوه بر مناطق بازتر و بیش از 20 ساعت زمان بازی، بازی همچنین دو شخصیت اصلی را معرفی می کند: آلن ویک، یک نویسنده مشکل، و ساگا اندرسون، یک پروفایل تازه کار FBI که برای تحقیق در مورد یک سری قتل ها به برایت فالز می رسد. .

برای چه مدت آلن ویک ۲ در حال توسعه است، ایده دو شخصیت اصلی برای اولین بار از چه زمانی به ذهن شما خطور کرد؟ ساختن آن سخت بود؟برای کسب اطلاعات بیشتر با کارگردان بازی کایل لوری صحبت کردیم.

ایده دو شخصیت قابل بازی قبل از اینکه ما حتی به درستی مفهوم بازی را شروع کنیم وجود داشت. این یک ایده داستانی بسیار پیشرفته از سم از زمانی بود که روی آن کار می کردیم. شکاف کوانتمی. ما نمی‌دانستیم که چگونه کار می‌کند، ساختار بازی یا هر چیز دیگری، اما می‌دانستیم که می‌خواهیم چه کار کنیم. بازی‌های قبلی سعی کرده‌اند چندین قهرمان داشته باشند، اما شکست خورده‌اند. ”

Saga همچنین به بازیکنان جدیدی که با رویدادهای بازی اول آشنایی ندارند، کمک می کند. اکنون، 13 سال پس از انتشار اولین بازی، ما معتقدیم که Saga به عنوان یک شخصیت چشم‌انداز بسیار مهم برای بازیکنانی که بازی اول را بازی نکرده‌اند، عمل می‌کند. او چیزی در مورد رویدادها نمی‌داند. آلن ویک 1 با شروع بازی، شما این سفر را با او ادامه خواهید داد، زیرا او این معمای ماوراء الطبیعه را کشف می کند و در عین حال متوجه می شود که چه اتفاقی افتاده است. ”

لوری در مورد چالش ایجاد احساس متفاوت در هر بخش شخصیت گفت: هر بار که عوض می‌شوید، از یک بازی جدید لذت خواهید برد، اما ما همچنین می‌خواستیم که هر بازی منحصر به فرد باشد.

“به طور کلی، شما کنترل های یکسان، مفاهیم سطح بالا یکسانی دارید، اما به هر مکانیک به دلیل موقعیت آنها و نقش فردی آنها در داستان، زمینه متفاوتی داده می شود.”

آلن ویک ۲ در تاریخ 27 اکتبر از فروشگاه Epic Games برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر به ویژگی ها مراجعه کنید. پس از راه‌اندازی دو افزونه پولی وجود خواهد داشت، اما DLC رایگان «بسیار قابل توجهی» نیز وجود خواهد داشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید