کارگردان «Alan Wake 2» اعلام کرد که بیش از 20 ساعت طول خواهد کشید


آلن ویک ۲ کارگردان Sam Lake فاش کرد که بازی جدید ترسناک بقا طولانی تر از بازی قبلی این استودیو یعنی Control خواهد بود. لیک در مصاحبه با Kinda Funny Games گفت: آلن ویک ۲ طول آن دو برابر عناوین دیگر Remedy است.

لیک به Kinda Funny Games گفت: «من فکر می‌کنم اگر در طول تاریخ به عقب برگردید، بازی‌های Remedy، که بازی‌های بسیار داستان محور هستند، به طور سنتی بسیار کوتاه و حدود 10 ساعت بوده‌اند.

و ما همیشه از درون احساس می‌کردیم که باید راهی برای بازی طولانی پیدا کنیم، زیرا این همان چیزی است که مردم به بازی از منظر ارزش برای پول نیز نگاه می‌کنند. کنترل این قطعا طولانی ترین مسابقه تاریخ بود، آلن ویک ۲ طولانی تر خواهد بود و بیش از 20 ساعت طول می کشد. ”

لیک در ادامه در مورد جنبه های دیگر نیز صحبت می کند. آلن ویک ۲، بازی هایی که ژانر خود را از نسخه اصلی تغییر داده اند و غیره. آلن ویکبر روی اکشن ماجراجویی با عناصر ترسناک تمرکز دارد، در حالی که دنباله به طور مستقیم بر گیم پلی ترسناک بقا تمرکز دارد. لیک همچنین بر این باور است که وحشت، داشتن یک «زمان اصلی» است. اگرچه این ژانر برای مدتی مورد توجه قرار می گرفت، اما مخاطبان بیشتری نسبت به آن وسواس پیدا کرده اند.

آلن ویک 1 لیک گفت: قبلاً یک اکشن ماجراجویی با عناصر ترسناک بود، اما اکنون به عمق ترسناک بقا رفته است. “فکر می‌کنم وحشت به‌عنوان یک کل در حال پخش شدن در زمان پربیننده‌ها است. قبلاً یک چیز خاص بود، اما اکنون مخاطبان بسیار گسترده‌تری هستند که در مورد وحشت هیجان‌زده هستند.”

آلن ویک ۲ اخیرا یک ویترین به لطف IGN منتشر شد و ما توانستیم جزئیات زیادی از گیم پلی و داستان را ببینیم.از منابعی مانند الهام بگیرید هفت هفت، قله های دوقلو و نوشته های استیون کینگ، آلن ویک ۲ به نظر می رسد که رویکرد کلاسیک Remedy به بازی را با احساس . تپه خاموش و گیم پلی بازی است بازی Resident Evil.

آلن ویک ۲ در تاریخ 27 اکتبر برای PC، PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *