توسعه دهنده Alan Wake 2 می گوید Xbox Series S GPU و حافظه “مشکلات” هستند


چه زمانی آلن ویک ۲ PS5 و سری Xbox (Remedy تاکید می کند که این “سنگ-جامد” خواهد بود).

Xbox Series S به‌طور قابل‌توجهی مانع از توسعه‌دهندگان می‌شود که از نسل فعلی سخت‌افزار بیشترین بهره را ببرند، و اینکه چقدر مهم است که بازی‌های آن‌ها به درستی بهینه‌سازی شوند.پیچیدگی آن اغلب مورد تردید قرار گرفته است. در مصاحبه اخیر با IGN، مدیر ارتباطات Remedy Entertainment توماس پوها این سوال را مطرح کرد و به آن پاسخ داد و به برخی از بزرگترین مشکلات این استودیو در مورد سخت افزار آسیب پذیر کنسول اشاره کرد.

طبق گفته Puha، CPU Xbox Series S تقریباً با Xbox Series Masu برابری می کند. ، او قبلا صحبت کرده است.

او گفت: «در سری S، پردازنده تقریباً مشابه سری X است. “تفاوت زیادی وجود ندارد. اما GPU مشکل است، واقعاً مشکل است. و حافظه کم یک مشکل بسیار بزرگ است.”

Puha همچنین در مورد اینکه چرا مقیاس‌بندی بین سخت‌افزار Xbox Series X و Series S با مقیاس‌بندی یک بازی به چندین مشخصات و پیکربندی رایانه شخصی یکسان نیست، صحبت کرد.

او می‌گوید: «ما اغلب می‌پرسیم، «پس شما بازی‌های رایانه شخصی می‌سازید، بنابراین می‌دانید چگونه مقیاس‌سازی کنید؟» خوب، حافظه در رایانه شخصی مشکلی ندارد.

او افزود: «مقیاس‌گذاری روی رایانه شخصی به دلیل حافظه بسیار آسان‌تر است. “و اینطور نیست که یک سوپر رایانه شخصی و یک رایانه شخصی ضعیف وجود داشته باشد. حدود 300 پیکربندی رایانه شخصی در این بین وجود دارد. باور کنید، این یک دردسر است، اما ما کارهای زیادی را روی رایانه های شخصی انجام می دهیم. ما چندین سال است که محصولات را ارسال می کنیم. بنابراین اوضاع در این زمینه کمی بهتر است.»

برگشت به آلن ویک ۲ برای نسخه Xbox Series S، Remedy “بسیار سخت” کار می کند تا مطمئن شود که بازی با 30 FPS “پایدار” روی کنسول اجرا می شود و در عین حال “کیفیت بصری خوب” را برای کسانی که می خواهند آن را تجربه کنند حفظ می کند. مکرر گفت. بهترین گزینه PS5 یا Xbox Series خواهد بود

“ما برای به دست آوردن آن واقعا سخت کار کرده ایم. [Xbox Series] S با 30 ثابت کار می کند [frames per second] و ما سعی می کنیم کیفیت بصری خوبی را حفظ کنیم.» اما اگر می‌خواهید بازی را در بهترین حالت، با کیفیت کامل نسل بعدی ببینید، این کار را بر روی دستگاهی انجام خواهید داد که سخت‌افزاری برای این امکان را دارد.»

آلن ویک ۲ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید