ویدیوی پشت صحنه Alan Wake 2 در مورد گیم پلی و سیستم های ترسناک بقا صحبت می کند


Remedy Entertainment هرگز استودیویی نبوده است که دوست داشته باشد عقب بنشیند و کارهای خلاقانه انجام دهد. آلن ویک ۲ به نظر می رسد که قرار است بازی دیگری را از سوی سازنده ارائه کند که کاملاً متفاوت از بسیاری از بازی های قبلی خود است. بیشتر اینها به خاطر این است که اولین بازی ترسناک بقای Remedy است، و در یک ویدیوی جدید از پشت صحنه، سازندگان اطلاعات بیشتری در مورد نحوه ساخت تجربه گیم پلی دنباله برای مطابقت با ژانر جدید نشان می دهند. بینش را ارائه می دهد.

آلن ویک ۲ همانطور که از یک عنوان ترسناک بقا انتظار دارید، این بازی بر مدیریت منابع، حفظ مهمات و موارد دیگر تمرکز دارد و بازیکنان را در برابر دشمنان سرسخت قرار می دهد. روشنایی و تاریکی همچنان نقش مهمی را در آینده ایفا خواهند کرد، همانطور که در بازی اول انجام دادند و این کار را از چند جهت انجام می دهند.

به عنوان مثال، بازیکنان قبل از استفاده از سلاح های خود برای شکست دادن دشمنان، از نور برای بیهوش کردن دشمنان استفاده می کنند، اما در مکان های تاریک که در نقش آلن بازی می کنید، می توانید از نور برای تغییر و دستکاری محیط در مکان های خاص نیز استفاده کنید. پیشرفت داستان

در همین حال، در این ویدیو، سازنده در مورد Saga’s Mind Place صحبت می کند، فضایی ناخودآگاه که در آن دو قهرمان داستان می توانند به کشف اطلاعات جدید و استفاده از مجموعه مهارت های مربوطه خود برای پیشبرد داستان بپردازند.ما همچنین در مورد اتاق نویسنده Alan صحبت می کنیم. برای یادگیری بیشتر ویدیو زیر را نگاه کنید.

آلن ویک ۲ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد. می‌توانید در مصاحبه اخیر ما با کارگردان بازی، Kyle Lowry، اطلاعات بیشتری درباره این بازی کسب کنید. در آنجا او در مورد اینکه چگونه از ایجاد فضای بازی الهام می گیرد صحبت می کند. تپه خاموش، چگونه رزیدنت اویل 2 تحت تاثیر موفقیت بازسازی آلن ویک ۲ وضعیت توسعه، مدت زمانی است که استودیو روی یک بازی با دو شخصیت اصلی کار می کند و غیره.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید