ویدیوی پشت صحنه Alan Wake 2 در مورد محو کردن خطوط بین طراحی صدا و موسیقی صحبت می کند.


Remedy Entertainment است آلن ویک ۲ معرفی جنبه های مختلف بازی و روند توسعه آن. در یک ویدیوی جدید از پشت صحنه، سازنده نگاهی به موسیقی و طراحی صوتی برای دنباله‌ی ترسناک بقا انداخت.

ریچارد لاپینگتون، کارگردان صدا و گولی گونارسون، طراح ارشد صدا، ویدئو را با بحث در مورد چالش‌های ناشی از فرآیند ایجاد فضا و ایجاد تنش از طریق استفاده از طراحی صوتی آغاز می‌کنند. توسعه دهنده می خواهد “خطوط بین طراحی صدا و موسیقی را محو کند” و برای رسیدن به این اهداف استودیو رویکرد بسیار جالبی را در پیش گرفته است که به ویژه در Dark Place صدق می کند.

در همین حال، آهنگساز پتری آلانکو، که موسیقی بازی اول را نیز ساخته است، در مورد برخی از تکنیک های غیرعادی که در کار خود استفاده کرده است، صحبت می کند. آلن ویک ۲او همچنین در مورد بازآفرینی احساس تاخیر عصبی در طراحی صدا، مانند کار با ابزارهای غیرمتعارف تر، مانند Mega Marvin صحبت می کند.

آلانکو می‌گوید: «اگر تا به حال یک رویداد آسیب‌زا را تجربه کرده‌اید، مدتی طول می‌کشد تا بفهمید واقعاً چه اتفاقی افتاده است. اساساً به آن تأخیر عصبی یا تأخیر عصبی می گویند. اگر آن جلوه صوتی را فقط کمی به تعویق بیندازید، تأثیر آن را بر بدن خود افزایش می دهد و آن را قوی تر می کند.

علاوه بر این، آلن ویک ۲ Remedy همچنین دوباره با گروه راک فنلاندی Poets of the Fall اجرا خواهد کرد.طبق اصل آلن ویکدر ، گروه به عنوان یک گروه داستانی ظاهر می شود. آلن ویک سام لیک، نویسنده و کارگردان خلاق، می‌گوید که آنها آهنگ‌هایی را ضبط می‌کنند که «سفارشی برای اظهارنظر در مورد توطئه‌ها و افسانه‌های جهان» ساخته شده‌اند.

ویدئوی زیر را تماشا کنید تا در مورد فرآیند تولید بیشتر بدانید. آلن ویک ۲ صدا و موسیقی

آلن ویک ۲ ‘ در 27 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. در همین حال، جزئیات جدید و فیلم‌های گیم‌پلی نیز در تاریخ 27 سپتامبر فاش خواهد شد، که به لطف مجموعه‌ای از پیش‌نمایش‌های عملی اخیر انجام شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید