Age of Mythology: Retold نسخه بتای بسته برای 12 تا 14 جولای برنامه ریزی شده است


عصر اسطوره: بازگویینسخه ریمستر شده بازی استراتژیک افسانه ای سال 2002 در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد. قبل از آن، اگر نسخه پرمیوم را پیش‌سفارش کنید، می‌توانید در بتای بسته شرکت کنید که از 12 ژوئیه ساعت 11 صبح به وقت PST آغاز می‌شود.

بازیکنان در نسخه بتا به آموزش، سه پانتئون (یونان، نروژ و مصر) و پنج ماموریت اول کمپین سقوط سه‌شاخه تا 14 ژوئیه ساعت 23:59 به وقت محلی PST دسترسی خواهند داشت. بازی Skirmish و Multiplayer نیز تایید شده است که دومی از هشت بازیکن پشتیبانی می کند.

هدف از بتا بسته اصلاح سیستم‌های موجود، رفع اشکالات و ارائه بازخورد در مورد تعادل است (این کار ادامه دارد، بنابراین آن را به عنوان متا برای راه‌اندازی نگیرید). البته نسخه های بتا مشکلات خود را دارند. بومی سازی زبان پشتیبانی شده ناقص است و بازی متقابل بین مایکروسافت استور و پخش کننده های Steam ممکن است کار نکند. World's Edge بیان می‌کند که دعوت‌نامه‌های درون بازی باید کار کنند، حتی اگر خارج از بازی در دسترس نباشند.

عصر اسطوره: بازگویی در تاریخ 4 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود. علاوه بر بتای بسته، برنامه‌هایی برای تست استرس با زمان محدود در Steam نیز وجود دارد که «برای بارگیری و آزمایش کامل سرور» بدون رزرو قبلی طراحی شده است. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید