بازی Age of Empires 4 اکنون برای Xbox Series X/S و Xbox One در دسترس است


مایکروسافت در اکتبر سال گذشته اعلام کرد: Age of Empires 4 قرار است در سال 2023 به کنسول های ایکس باکس بیاید، و انتشار آن غافلگیرکننده است درست زمانی که طرفداران شروع به تعجب کردند که به روز رسانی بعدی پورت کنسول کی می رسد.

در مراسم افتتاحیه شبانه گیمزکام، مایکروسافت در تریلر جدیدی اعلام کرد: Age of Empires 4: Anniversary Edition برای Xbox Series X/S و Xbox One منتشر شده است و البته از طریق Xbox Game Pass نیز در دسترس است.

پورت کنسول عنوان استراتژی بلادرنگ دارای چندین افزوده مهم است، از جمله پشتیبانی از 4K، رابط کاربری جدید، ابزارهای خودکار جدید برای افزایش سرعت بازی، بهبود کیفیت زندگی، و آموزش های بهبود یافته برای تجربه بهتر سوار شدن. حاوی تغییرات و اضافات است. . بیشتر.

در همین حال، بهبود یافته‌ها در قالب The Rise of a King ارائه می‌شود، یک تجربه جدید مبتنی بر روایت که دو دهه منتهی به نبرد هستینگز، جایی که کمپین اصلی آغاز می‌شود، را در بر می‌گیرد.

وقتی صحبت از چند نفره می شود، می توانید با حداکثر 7 دوست در حالت های چند نفره PvP و PvE در Xbox Series X/S و حداکثر 3 دوست در Xbox One رقابت، همکاری یا تماشا کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *