بازی Against the Storm از دسترس خارج شده و اکنون در Steam و PC Game Pass در دسترس است


بازی ساخت شهر سرکش بسیار تحسین شده در برابر طوفان دسترسی زودهنگام را ترک کرده است و اکنون از طریق Steam بر روی رایانه شخصی در دسترس است. مشترکین PC Game Pass نیز می توانند بازی کنند. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

عنوان Eremite Games قبل از انتشار کاملاً کامل بود، اما به‌روزرسانی 1.0 یک ویژگی جدید اضافه کرد: Queen’s Hand Trial. بازیکنان باید Adamantine Seals را جعل کنند و نمی توانند تسویه حساب خود را از دست بدهند یا شروع مجدد کنند. فقط چند ارتقا وجود دارد، و تعداد بیشتری در Smoldering Cities باز می شوند، اما روش انجام آنها تا حدودی تصادفی است.

25 انتخاب و گزینه خرید یکی از سه ارتقا وجود دارد. همچنین ارتقاهای اساسی غیر تصادفی وجود دارد که به کاهش شانس کمک می کند. تا آنجا که چالش ها پیش می روند، دادگاه دست ملکه برای بازیکنان کهنه کار سخت ترین است.

و در برابر طوفان پس از خارج شدن از دسترسی اولیه، توسعه‌دهنده تأیید کرده است که به‌روزرسانی‌های دو هفته‌ای دیگر رخ نخواهد داد. با این حال، با اضافه شدن محتوای جدید، پشتیبانی همچنان در دسترس خواهد بود. ما بعداً طرح پس از راه اندازی را به تفصیل معرفی خواهیم کرد، بنابراین لطفاً منتظر آن باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید